Zgodnie z badaniem GfK na temat Polaków i stresu, wśród najbardziej stresujących doświadczeń wymienia się problemy finansowe, chorobę w rodzinie, a także remonty. Choć początkowa ekscytacja odświeżeniem lub aranżacją wnętrz jest duża, w miarę postępu projektu pojawia się niepewność. Wybór pasujących do siebie elementów wykończenia oraz obawa przed przekroczeniem budżetu wywołują liczne pytania i zwiększają poziom stresu. Marka VOX wprowadza na rynek unikalny model projektowania wnętrz, który ma na celu rozwiązanie tych problemów.

Czysta przyjemność z projektowania

VOX zrewolucjonizował projektowanie wnętrz, czyniąc z niego łatwy i przyjemny proces dostępny dla każdego – bez żadnych kosztów. VOXBOX, intuicyjna platforma projektowa, umożliwia tworzenie wnętrz dowolnego typu z możliwością kontroli budżetu dzięki aktualizowanym wycenom. Oferuje szeroki zakres gotowych aranżacji, które można dostosowywać według własnych potrzeb. Za swoją innowacyjność platforma została uhonorowana w 2023 roku prestiżową nagrodą Digital Excellence Awards za najlepsze doświadczenie cyfrowe klienta.

Platforma VOXBOX pozwala testować m.in. różne warianty ustawienia mebli a także dobór kolorów i materiałów

Idąc o krok dalej, VOX połączył wirtualny świat z rzeczywistym, tworząc VOXBOX Studio. Jest to miejsce, które łączy funkcje studia projektowego z nowoczesnymi narzędziami i profesjonalnym doradztwem, centrum doświadczeń z dostępem do materiałów i wirtualnej rzeczywistości, oraz sklepu z opcją konfiguracji mebli na miarę i szybkiego zakupu. VOXBOX Studio zapewnia unikalną możliwość doświadczenia zaaranżowanej przestrzeni w VR, oferując wyjątkową jakość obrazu.

W VOXBOX Studio możemy za pomocą okularów VR wejść do zaprojektowanego przez siebie pomieszczenia

Obserwując, jak rodziny z entuzjazmem zwiedzają wirtualne przestrzenie w VOXBOX Studio, można zobaczyć wywoływane emocje. Wirtualna rzeczywistość pozwala łatwo ocenić, czy projekt spełnia nasze oczekiwania – na przykład pod kątem przestronności. Możliwe jest szybkie wprowadzanie zmian, co czyni zakupy bezstresowymi. Wsparcie eksperta jest zawsze dostępne, zarówno na miejscu w studio, jak i zdalnie, co umożliwia łatwe dzielenie się projektami online.

Rozwój w Polsce po sukcesie za granicą

Po odniesieniu międzynarodowego sukcesu, Grupa Kapitałowa VOX przenosi do Polski innowacje i wiedzę zdobytą na światowych rynkach w obszarze obsługi klienta. Wykorzystując doświadczenia z różnorodnych rynków, VOX opracował sieć VOXBOX Studio w unikatowych formatach, tworząc sprawdzony model biznesowy oferowany teraz partnerom. Pierwsze studio typu pop-up w Poznaniu uruchomiono po pozytywnych wynikach współpracy z partnerami z Madrytu, Dubaju i Meksyku. Ten krok umożliwił rozpoczęcie ekspansji na polski rynek, oferując innowacyjny model biznesowy zarówno istniejącym, jak i nowym partnerom.

W przestrzeni VOXBOX Studio możemy zapoznać się z licznymi próbkami materiałów

VOXBOX Studio to nie tylko przestrzeń dla sprzedaży detalicznej (B2C), ale również platforma współpracy z projektantami i deweloperami (B2B), stanowiąca znaczące novum w branży wnętrzarskiej. To przestrzeń, która rewolucjonizuje doświadczenia klientów i podnosi poziom ich satysfakcji podczas procesu zakupowego, a także umożliwia partnerom VOX zyskanie konkurencyjnej przewagi dzięki najnowszej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom wsparcia zakupowego.