Wraz z nadchodzącą Wielkanocą i perspektywą spędzania czasu z bliskimi, nadszedł czas na przygotowania świąteczne. Pomoc w kuchni jest nieoceniona, dlatego Lidl Polska oferuje wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Specjalna oferta będzie dostępna od 11 do 16 marca w ramach urodzinowej promocji na Monsieur Cuisine Smart, dzięki czemu klienci mogą zaoszczędzić aż 700 zł.

Niezbędne na wielkanocnym stole przysmaki, takie jak babka, mazurek, żurek czy faszerowane jajka, wymagają niemałego nakładu pracy. Lidl Polska proponuje rozwiązanie: termomikser MC Smart z Wi-Fi i dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 8 cali i wysokiej rozdzielczości będzie dostępny w promocyjnej cenie 1799 zł, co oznacza obniżkę o 700 zł! Promocja ta jest dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, ale pamiętaj o aktywacji odpowiedniego kuponu w aplikacji Lidl Plus.

MC Smart to urządzenie wielofunkcyjne z 15 automatycznymi programami, takimi jak ugniatanie, krojenie, fermentowanie, gotowanie na parze czy miksowanie. Oferuje ono funkcje takie jak dostosowanie porcji w przepisach, planowanie posiłków, lista zakupów oraz notatnik. Urządzenie zawiera ponad 600 darmowych przepisów, z możliwością rozszerzenia kolekcji online, a wbudowane Wi-Fi ułatwia aktualizacje i łączność z telefonem. W zestawie z MC Smart znajduje się szereg akcesoriów, a dodatkowo dostępna jest nasadka do robota kuchennego za 149 zł, ułatwiająca krojenie sera, warzyw czy owoców.

Zaplanuj świąteczne przygotowania z MC Smart i skorzystaj z limitowanej oferty w Lidl Polska.