Malowanie ścian to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów na zmianę wystroju wnętrza. Producenci farb prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych kolorów, kuszą specjalnymi właściwościami. Którą farbę zatem wybrać? Dobrymi opiniami cieszą się produkty marki Flugger. Zadowoleni użytkownicy wskazują przede wszystkim na ich dobrą jakość. Sprawdź, jakie jeszcze opinie posiadają farby Flugger.

Farby Flugger — opinie

Farby Flugger chwalone są przede wszystkim za jakość, doskonale kryją malowaną powierzchnię, a przy tym mają właściwości, dzięki którym są łatwe w utrzymaniu czystości. Do tego są bardzo wydajne. Producent w swojej ofercie posiada farby matowe, które są idealne do ukrywania nierówności na sufitach czy ścianach, a także w wykończeniu satynowym i półmacie.

Plusem jest również dostępność kolorów, która jest wręcz nieograniczona, a to dlatego, że farby mieszane są w dowolnym kolorze z próbnika, bezpośrednio na miejscu w sklepach producenta. Dlatego nie trzeba kupować hektolitrów farby na zapas w obawie, że nam zabraknie. W razie potrzeby wystarczy podjechać do sklepu, a pracownicy dorobią nam na miejscu potrzebną ilość farby. Do tego mamy gwarancję, że farba będzie miała taki sam kolor jak ta, którą wcześniej kupiliśmy.

Oczywiście za taką jakością, jaką oferuje firma Flugger, idzie również wyższa cena, farby są trochę droższe niż te oferowane przez Castoramę czy Leroy Merlin, ale nie jest to też kolosalna różnica. Oczywiste jest, że to, co jest dobre, jest zwykle trochę droższe, ale za taką jakość naprawdę warto dopłacić.

Oczywiście za taką jakością, jaką oferuje firma Flugger, idzie rónież wyższa cena, farby są trochę droższe niż te oferowane przez Castoramę czy Leroy Merlin, ale nie jest to też kolosalna różnica. Oczywiste jest, że to co jest dobre jest zwykle trochę droższe, ale za taką jakość naprawdę warto dopłacić.

Kolory do korytarzy i przedpokoi
Farby Flugger opinie

Farby Flugger — opinie użytkowników Ceneo

Podczas ostatniego remontu zdecydowaliśmy się na farby Flugger. Trochę mieliśmy wątpliwości (nie mieliśmy z nimi wcześniej styczności) czy się zdecydować. Dziś nie żałujemy podjętej decyzji. Podejście do klienta w firmowym salonie na najwyższym poziomie, wybór kolorów wręcz doskonały. Odniosłem wrażenie, że nie wybieram farb do mieszkania, a wybieram najnowszy model samochodu ulubionej marki. Kto by pomyślał, że przy takim zakupie będzie tyle emocji 🙂 A sama farba to naprawdę Mercedes wśród farb. Doskonale kryje ściany i szybko schnie (choć zaleca się odczekać kilka godzin przed drugą warstwą). Teraz nie ma problemu z utrzymaniem czystości ścian. Wystarczy przetrzeć i wygląda jak po remoncie. Doskonała.

Bardzo dobra farba do malowania sufitów. Dobrze kryje i bardzo wydajna: niecałe 5 litrów farby starczyło na dwukrotne pomalowanie prawie 30 m2 sufitu. Zaraz po pomalowaniu wydaje się, że jest kiepska, widać każdy ruch wałka, ale po wyschnięciu tworzy jednolitą powłokę, bez smug czy pasów, z którymi to właśnie miałem problem po wcześniejszym użyciu innej farby. Jeżeli chodzi o łatwość malowani, to ciężko jest mi to ocenić, ponieważ robił to fachowiec.

Potwierdzam, najlepsza farba do sufitów, z jaką miałem do czynienia, doskonale pokryła nierówne powierzchnie a malowałem w starszym budownictwie. Łatwo się nią malowało, co było dużą zaletą. Sufit teraz wyglada naprawdę dobrze, to chyba przez tą matową powłokę. Nie widac nierówności.

Farba Flutex doskonale kryje sufity. Jest bardzo wydajna (nawet bardziej niż to przewidział producent). A do tego matowe wykończenie ogranicza jakiekolwiek odblaski światła w pomieszczeniach. Dodatkową zaletą jest na pewno równomierne pokrycie kolorem, bez widocznych śladów wałka oraz ukrywa wszelkie nierówności.

Biała, akrylowa farba o doskonałym kryciu ścian. Samo malowanie to czysta przyjemność. Po prostu widać jak metry ścian uciekają w oczach. Matowe wykończenie wygląda bardzo dobrze, ściana nie „błyszczy” się tak w promieniach wpadającego słońca. Polecam ją teraz wszystkim znajomym.