Kinkiety czy żyrandol? Nowoczesne czy klasyczne? Z ciepłą czy zimną barwą światła? To pytania, które często zadajemy sobie przed wyborem oświetlenia do naszych wnętrz. Odpowiedzi na te wszystkie wątpliwości oraz wiele więcej znajdziesz w salonie Luminosfera, gdzie na powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych eksponowane są różnorodne modele oświetlenia dostępne na każdą kieszeń.

Dobór odpowiedniego oświetlenia do wnętrza to niezwykle istotny aspekt aranżacyjny. To wyzwanie, które z pewnością zna każdy, kto choć raz stanął przed koniecznością podjęcia tej decyzji. Wybierając oświetlenie, nie chodzi tylko o znalezienie modelu lampy, który będzie pasował do stylu pomieszczenia, ale także o uwzględnienie wielu aspektów technicznych. Dlatego najlepiej jest polegać na specjalistach z wieloletnim doświadczeniem, takich jak eksperci z salonu Luminosfera. To miejsce, które nie tylko oferuje pełen zakres obsługi klienta – od doboru oświetlenia, przez realizację zamówienia, aż po dostawę i montaż, ale także posiada profesjonalne biuro projektowe, które zajmuje się wszystkimi niezbędnymi obliczeniami oraz normami dotyczącymi oświetlenia.

Salon Luminosfera wyróżnia się profesjonalizmem oraz imponującym wyborem oświetlenia. Na jego przestronnej przestrzeni eksponowane są produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. Znajdziesz tu zarówno ikony światowego designu, takie jak Fontana Arte, Martinelli Luce, Flos czy Oluce, jak i marki niszowe oraz popularnych producentów oświetlenia z rodzimego rynku. Salon stale poszerza swoją ofertę o nowe marki, które odzwierciedlają aktualne trendy. Dlatego znajdziesz tu takie nazwy jak Vibia, Lasvit, Armoas, Aqorm, Labra, New Works, Lee Broom, Forestier czy Marset.

Bogactwo oferty przekłada się na różnorodność stylistyczną. Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne, klasyczne, loftowe czy retro wnętrza, w salonie Luminosfera z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferta obejmuje tradycyjne kryształowe żyrandole, ikony europejskiego designu z lat 50. i 60., a także najnowsze trendy w polskim designie i oświetleniu architektonicznym. Co ważne, różnorodność cenowa sprawia, że każdy może znaleźć oświetlenie dostosowane do swojego budżetu. Salon Luminosfera dba o to, aby zaspokoić różnorodne gusta i preferencje klientów, umożliwiając pełną personalizację wnętrza.

Salon Luminosfera oferuje także rozwiązania oświetleniowe dedykowane do przestrzeni publicznych. W portfolio salonu znajdziesz spektakularne realizacje, takie jak oświetlenie pomnika Chopina w Łazienkach, a także pięknie doświetlone fasady zabytkowych budynków, szkoły i przedszkola.

To jednak nie wszystko. W salonie marki dostępny jest również niezbędny osprzęt oświetleniowy oraz systemy inteligentnego zarządzania oświetleniem, które pozwalają na efektywne zarządzanie oświetleniem w całym domu za pomocą tabletu lub smartfona. Wszystko to po to, aby zapewnić klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.