Jeśli uwielbiasz relaksować się na balkonie, tarasie, czy w ogrodzie, produkty IKEA pozwolą Ci stworzyć wygodne i estetyczne miejsce do odpoczynku na łonie natury. Z raportu „IKEA. Życie w domu” wynika, że dla prawie połowy Polaków (48%) możliwość odpoczynku w domu jest kluczowa, a 32% z nas ceni sobie możliwość bycia bliżej natury. Odpowiadając na te potrzeby, IKEA prezentuje letnią kolekcję, składającą się z sześciu serii mebli ogrodowych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz.

Kolekcja STRANDÖN umili leniwe dni na plaży dzięki lekkim i łatwym do transportu produktom jak parasole, składane leżaki w jaskrawych kolorach czy osłony przed wiatrem i słońcem.

Seria NÄMMARÖ oferuje nowoczesne meble modułowe, które można dowolnie konfigurować, dostosowując do swoich potrzeb. W skład linii wchodzą leżaki, krzesła, sofy i stoły, idealne na długie spotkania z bliskimi.

Dla miłośników elegancji i minimalizmu stworzono serię SEGERÖN, oferującą od pojedynczych foteli po kompletne zestawy wypoczynkowe w ponadczasowym stylu i wysokiej jakości wykonaniu.

Linia LÄCKÖ, zainspirowana tradycyjnymi meblami z kutego żelaza, wprowadza do przestrzeni zewnętrznych romantyczny nastrój. Produkty wykonane z lakierowanej stali i technorattanu są lekkie i nie wymagają szczególnej konserwacji.

Dla fanów letniego grillowania, IKEA przygotowała serię GRILLSKÄR z wytrzymałymi, modułowymi elementami do gotowania na zewnątrz, tworząc funkcjonalną przestrzeń kuchenną.

Oświetlenie dekoracyjne SOMMARLÅNKE przedłuża letnie wieczory, tworząc nastrojowe, ciepłe światło na zewnątrz.

Letnia kolekcja IKEA jest dostępna w sklepach, online oraz w aplikacji mobilnej od marca 2023. Projekty IKEA, oparte na zasadach Demokratycznego Wzornictwa, łączą w sobie funkcję, formę, jakość, zrównoważony rozwój i przystępną cenę. Zapraszamy na IKEA.pl po więcej inspiracji i pomysłów na urządzenie zewnętrznych przestrzeni w duchu zrównoważonego rozwoju i dobrego designu.