Łupek, z jego charakterystycznym kolorem i teksturą, jest obecnie wielką inspiracją nie tylko dla projektantów mody i architektów, ale także dla branży wyposażenia wnętrz. Na tej fali Franke wprowadza do swojej oferty zlewozmywaki w kolorze łupkowej szarości, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie naturalnymi i spokojnymi tonacjami w kuchni.

Minimalizm z nutą dekoracyjności

W odpowiedzi na ewolucję minimalizmu, od sterylnej bieli do cieplejszych i bardziej przytulnych barw, Franke proponuje zlewozmywaki, które są nie tylko funkcjonalne, ale również pełnią rolę estetycznego elementu wnętrza. Łupkowa szarość, zastosowana w najnowszej serii zlewozmywaków Fragranite, świetnie komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem kuchni, dodając przestrzeni wyrafinowanego stylu.

Kolory i materiały

Zlewozmywaki Franke w odcieniu „Szary łupek” wnoszą do kuchni element elegancji i nowoczesności. Dzięki bogatej palecie 7 kolorów wykończeń ramy, łatwo można je dopasować do różnych stylów wnętrzarskich – od loftowych po glamour.

Wyrazista, łupkowa szarość jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wszechstronne rozwiązania, które można łatwo łączyć z innymi elementami kuchni i dopasować do niemal każdego stylu życia. W kuchni szary łupkowy zlewozmywak świetnie współgra z metalicznymi bateriami w połyskującym chromie, szczotkowanym złocie, miedzi, a także z modelami w matowej czerni. Pasuje dosłownie do każdego blatu i koloru frontów kuchennych – komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, ekspertka Franke.

Materiał Fragranite, z którego wykonane są zlewozmywaki, gwarantuje ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w intensywnie użytkowanej kuchni.

Materiał Fragranite sprawia, że wykonane z niego modele są odporne na uszkodzenia i zanieczyszczenia, łatwe w utrzymaniu czystości i higieniczne, dzięki technologii Sanitized®. Natomiast kolor łupkowej szarości wpisuje się w potrzebę prostoty i stosowania we wnętrzach rozwiązań trwałych pod względem użytkowym i estetycznym – dodaje Katarzyna Niezabitowska-Baj z Franke.

Nowoczesne zastosowania

Franke dba o to, by ich produkty były nie tylko piękne, ale i praktyczne. Zlewozmywaki z serii Fragranite można instalować na różne sposoby, co pozwala na ich idealne dopasowanie do każdej kuchni, nawet takiej z oknem lub z zastosowaniem sufitowej deszczownicy.

Nowy kolor zlewozmywaków Fragranite od Franke to doskonały sposób na wprowadzenie do kuchni elementu, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i wpisujący się w najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Więcej informacji o produkcie oraz pełną ofertę znajdziesz na stronie www.franke.pl.