Meble Womeb jest połączeniem elegancji oraz prostoty. Projekty w rzeczywistości bazują na bardzo popularnych aranżacyjnych stylach. Chodzi o styl industrialny oraz skandynawski. Trafiają one świetne w gusta osób, które sobie cenią minimalizm w wydaniu nowoczesnym Detale wyjątkowe, jakie producent zastosował sprawiają, że te meble nie zginą w żadnym wypadku w tłumie.

Marka sama w sobie

Womeb jest marką, która swoją działalność rozpoczynała od produkcji mebli na zamówienie. Jednak z czasem zaczęła projektować swoje kolekcje. Początkowo w samym zakresie biurowych mebli, a następnie także do mieszkań oraz domów. Marka odnajduje się doskonale w trendach nowoczesnych, jednak dzięki znajomości kilkuletniej branży potrafią świetnie opracował swoje własne koncepcje, które się wyróżniają na tle innych. Meble dzięki temu się charakteryzują lekkością oraz minimalizmem. Są uzupełnione o bardzo subtelne detale. Dzięki nim prezentują się niezwykle efektownie.

Dominacja bieli

W projektach tej marki jednak dominuje biel razem z jasną oraz naturalną barwą drewna. Takowe rozwiązaniem niezwykle jest popularne oraz pożądane przez nieziemsko szerokie grono klientów, dlatego obrazuje świetnie w jaki konkretny sposób się orientuje we wszelkich potrzebach rynku. Drugim bardzo charakterystycznym połączeniem jest czerń oraz drewno. Takie połączenie dedykowane jest wnętrzom nowoczesnym i industrialnym bądź też dla mieszkań, do których w sposób subtelny przemycić byśmy chcieli tenże styl. Zastosowanie kolorystyki takiej uniwersalnej powoduje, że łączyć możemy je z wieloma aranżacjami, a przy tym jednocześnie mieć dosyć szerokie pole w doborze dodatków oraz akcesoriów.

W kolekcji tych mebli znajdziemy także szeroki wybór biurek, które nie tylko charakteryzują się nienaganną estetyką, ale także niezwykłą funkcjonalnością. Możemy się zdecydować zarówno na model bardzo prosty o blacie w kolorze białym oraz na drewnianych nogach. Jeśli zależy nam jednak na miejscu, w których przechowywać będziemy mogli dosłownie w zasięgu ręki najważniejsze dokumenty oraz materiały biurowe, to wybierzmy model, który ma kontenerek czy też szuflady. Uwagę również zwracają komody. Dzięki szufladom oraz półkom pomieścimy w nich cała masę rzeczy, a przy tym także zyskamy element gustowny wyposażenia do naszego mieszkania. W kolejki także znajdziemy ławy oraz stoły, które pomimo formy minimalistycznej prezentują się unikatowo, głównie dzięki nietypowym oraz zaskakującym formom nóg, na przykład takie, które są oparte na strukturze sześciokąta czy też w kształcie litery „V”.