Lodówka jest niezbędnym urządzeniem w każdej kuchni. Które modele są aktualnie najchętniej kupowane? Pozytywne opinie zbierają lodówki Haier. Poznaj ich zalety oraz wady.

Lodówki Haier — opinie

Lodówka Haier A3FE742CMJ

Lodówka Haier A3FE742CMJ charakteryzuje się niskim poborem mocy — świadczy o tym klasa energetyczna A++. Jej pojemność użytkowa to 307 litrów, wewnątrz lodówka pomieści 129 litrów. Urządzenie posiada nowoczesne oświetlenie oraz prosty system sterowania elektronicznego. Dodatkowo wyposażona jest w alarm otwartych drzwi oraz zbyt wysokiej temperatury. Produkty można umieścić na 3 półkach z solidnego szkła oraz w jednym pojemniku na warzywa i owoce. W zamrażarce znajdują się dwie pojemne szuflady.

Opinie na temat lodówki Haier A3FE742CMJ są bardzo dobre. Użytkownicy zachwalają przede wszystkim wyjątkowość funkcji No Frost, która zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz sprzętu, dodatkowo ograniczając powstawanie lodu oraz szronu. Pozwala to również na okresowe, automatyczne rozmrażanie się lodówki. Jedyną wadą tego urządzenia jest jego cena, która wynosi ok. 3100 zł. Z pewnością jest to jednak wybór wart rozważenia.

Lodówka HAIER HB25FSSAAA najlepsza cena, opinie - sklep online Neonet
Lodówki Haier – opinie

Lodówka Haier A3FE632CSJ

Lodówka Haier A3FE632CSJ posiada pojemność 203 litrów, a jej klasa energetyczna to A+, co zapewnia sporą oszczędność energii. Urządzenie ma funkcję No Frost, która wpływa na lepszy obieg zimnego powietrza wewnątrz lodówki, dzięki czemu nie osadza się szronu oraz lód. Co ważne, ta funkcja całkowicie eliminuje potrzebę rozmrażania lodówki. Opinie na temat lodówki Haier A3FE632CSJ są bardzo pozytywne. Uzytkownicy podkreślają elegancki i nowoczesny wygląd sprzętu, a także prostotę obsługi wyświetlacza LED, który ułatwia sterowanie parametrami lodówki. Dzięki temu w prosty sposób można ustawić temperaturę w komorze urządzenia oraz włączyć dodatkowe funkcje. Cena lodówki to ok. 1900 zł.

Lodówka Haier HRF521DM6

Lodówka Haier HRF521DM6 posiada klasę efektywności energetycznej A+ oraz technologię No Frost, która działa na tych samych zasadach, co w poprzednich modelach. Szuflada na warzywa i owoce jest bardzo pojemna oraz wyposażona w system monitorowania poziomu wilgotności dla lepszego przechowywania produktów. Półki wykonane zostały z hartowanego szkła, dzięki czemu są wytrzymałe oraz odporne na stłuczenia bądź zarysowania. Lodówka jest dwudrzwiowa i pomieści aż 177 litrów produktów, co pozwala na przechowywanie sporej ilości jedzenia. Cena modelu to ok. 2900 zł.

Lodówka Haier HTTF406W

Lodówka Haier HTTF406W posiada klasę energetyczna A+, dzięki czemu jest gwarancją realnych oszczędności poprzez redukowanie poboru prądu. To czyni ją również przyjazną dla środowiska. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale wpasuje się do małego aneksu kuchennego, nie zaburzając przy tym proporcji posiadanej przestrzeni. Jednocześnie z łatwością można schować w niej wszystkie niezbędne artykuły spożywcze. Jedyną wadą lodówki Lodówka Haier HTTF406W jest brak funkcji No Frost, ale tą małą „niedogodność” skutecznie wynagradza koszt zakupu urządzenia — ok. 500 zł.

Lodówka Haier A3FE737CMJ

W ciągu 24 godzin lodówka Haier A3FE737CMJ jest w stanie zamrozić aż 12 kg żywności! Co ważne, w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 13 godzin. Wszystkie artykuły spożywcze z łatwością zmieszczą się na 3 półkach wykonanych z bezpiecznego szkła oraz na 3 półkach znajdujących się na drzwiach lodówki. W lodówce znajdują się również 2 pojemniki na warzywa i owoce oraz specjalna półka na butelki. Cena urządzenia to ok. 3000 zł.