Beko to turecka firma, która w ciągu ostatnich lat dokonała sporego postępu technologicznego, a lodówki tej marki szybko zyskały na popularności wśród sprzętów średniej klasy. Jakie opinie posiadają lodówki Beko? Sprawdź!

Lodówka Beko — opinie

Opinie na temat lodówek Beko są podzielone. Jedną z niewątpliwych zalet jest niska cena, która charakteryzuje sprzęty tej firmy. Negatywne opinie zbiera natomiast jakość lodówek Beko. Użytkownicy zarzucają im przede wszystkim niską jakość elementów plastikowych. W zależności od modelu reklamacjom poddaje się na przykład plastikowe kosze oraz elementy zabezpieczające szkło półek. Nie brakuje też pozytywnych opinii. Biorąc jednak pod uwagę cenę sprzętu, która w przypadku lodówek Beko nie jest wygórowana, to oczekiwania co do jakości wykorzystanych materiałów nie powinny być takie jak w przypadku modeli marek takich jak Liebherr czy Bosch.

Lodówka Beko — czy warto kupić?

Nowe lodówki Beko z podwójnym systemem parowników i wentylatorów - WP Tech
Lodówka Beko – opinie

Lodówka Beko to z pewnością opcja budżetowa. Decydując się na zakup lodówki tej marki, warto rozważyć opcję przedłużonej gwarancji do 5 lat, ponad standardowe 2. Takie rozwiązanie przyda się, jeśli zepsuje się jeden z kluczowych elementów lodówki, którego naprawa we własnym zakresie pochłonie z pewnością spore pieniądze. Jednak dodatkowa gwarancja zalecana jest właściwie przy zakupie każdej lodówki. Obecnie żaden producent nie produkuje lodówek na 10 czy 20 lat, jak to było kiedyś.

Przeglądając internetowe opinie na temat lodówek Beko, zakup na pewno jest wart przemyślenia. Należy jednak w tym przypadku nieco bardziej kierować się opiniami dotyczącymi konkretnego modelu. W tańszych modelach zastosowane są tańsze komponenty, przez co niektóre elementy mogą być bardziej awaryjne. Droższe modele mogą natomiast śmiało konkurować na rynku z producentami takimi jak Whirlpool czy Electrolux. Jeżeli zatem, szukasz tańszej lodówki, która ma spełniać swoje funkcje, lodówka Beko może okazać się dobrym rozwiązaniem.