System muzyczny JBL L75 MS jest dedykowany dla nowoczesnych miłośników wysokiej jakości dźwięku, łącząc w sobie elegancję retro z najnowocześniejszą technologią akustyczną. Zainspirowany kultową serią JBL Classic, L75 MS wyróżnia się obudową z forniru orzechowego i charakterystyczną czarną maskownicą Quadrex, za którą kryje się innowacyjny system dźwiękowy.

L75 MS to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę streamingu audio, oferujące bogate możliwości połączeń zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Zintegrowane opcje, takie jak Ethernet, Google Chromecast, Apple AirPlay 2 oraz Bluetooth, w połączeniu z przetwornikiem cyfrowo-analogowym o wysokiej rozdzielczości (32-bit/192kHz), gwarantują wyjątkową jakość dźwięku z każdego źródła.

Dodatkowo, L75 MS wyposażony jest w wejście phono (MM) dla gramofonów, wejście HDMI ARC dla telewizorów oraz możliwość podłączenia zewnętrznego subwoofera, co umożliwia stworzenie kompleksowego systemu audio bez potrzeby zajmowania dużej przestrzeni. Projektowany i konstruowany przez ekspertów z Harman Center of Acoustics Excellence, model ten wykorzystuje ponad 75 lat doświadczenia JBL, oferując doskonałą scenę dźwiękową i głęboki, bogaty bas.

Sterowanie systemem odbywa się poprzez elegancki aluminiowy panel sterowania, dołączony pilot zdalnego sterowania lub bezprzewodowo, co dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter urządzenia. JBL L75 MS to nie tylko system audio, ale także element dekoracyjny, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto poszukuje wyjątkowego dźwięku i stylowego designu.

„Cenimy sobie pragnienie naszych klientów do doskonałego brzmienia JBL bez konieczności komplikowania sobie życia złożonym systemem komponentowym”, mówi Jim Garrett z Harman. „L75 MS to unikalna propozycja na rynku, łącząca zaawansowaną technologię z atrakcyjnym wyglądem, która niewątpliwie przyciągnie nowych entuzjastów marki”.

Proponowana cena detaliczna wynosi 7199 zł/szt., a więcej informacji można znaleźć na stronie www.jbl.com.pl.