HomeKoncept oferuje gotowe projekty nowoczesnych domów dla osób, które szukają niebanalnych rozwiązań i oryginalnych pomysłów. Wszystkie projekty powstają dzięki gruntownemu wykształceniu i bogatemu doświadczeniu projektantów oraz architektów zatrudnionych w firmie. Domy zaprojektowane przez HomeKoncept są uniwersalne oraz ponadczasowe, dzięki czemu wpisują się w każdy krajobraz. Wnętrza są bardzo przestronne i zapewniają wyjątkowy komfort jego mieszkańcom.

HomeKoncept — oryginalne projekty nowoczesnych domów

Projekty HomeKoncept charakteryzują otwarte przestrzenie połączone z dużą ilością przeszkleń, które w estetyczny sposób łączą salony z tarasami oraz ogrodami. Dzięki temu wnętrza domów są przestronne oraz bardzo jasne. Domy zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały wygodę użytkowania całej rodzinie. Pomieszczenia intymne najczęściej ukryte są w osobnej części, za osobnymi drzwiami, tak aby mieszkańcy czuli się, jak najbardziej komfortowo. Efektowne salony mają być miejscem spotkań całej rodziny.

Pośród projektów HomeKoncept znajdują się zarówno małe domy na każdą kieszeń, jak i duże domy odpowiednie dla większych rodzin. Można wybrać projekt bez garażu, z garażem jednostanowiskowym lub z garażem dwustanowiskowym. Domy różnią się także liczbą kondygnacji. Do wyboru mamy domy parterowe, domy z poddaszem użytkowym oraz domy piętrowe.

Projekty HomeKoncept można dowolnie zmieniać. Mając pisemną zgodę od autora, można wprowadzać szczegółowe zmiany na etapie adaptacji projektu do działki.

Przykładowe projekty domów HomeKoncept
HomeKoncept 13
Wizualizacja 1 domu Koncept-13 Energo
HomeConcept 26
Wizualizacja 2 domu Koncept-26
HomeKoncept 31
Wizualizacja 1 domu Koncept-31
HomeKoncept 36
Wizualizacja 1 domu Koncept-36
HomeKoncept 58
Wizualizacja 1 domu Koncept-58