Przed nami kolejna edycja prestiżowych międzynarodowych targów branży instalacyjno-sanitarnej, ISH we Frankfurcie nad Menem, która odbędzie się w dniach 13-17 marca 2023. Tegoroczna edycja obiecuje być pełna innowacji i inspiracji, gdzie producenci wyposażenia łazienek oraz instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania i nowatorski design. Targi te stanowią doskonałą okazję dla wykonawców, projektantów i inwestorów do osobistej wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów branżowych. W tym roku firma Geberit, lider w dziedzinie rozwiązań sanitarnej infrastruktury, będzie obecna na stoisku B06 w hali 4.0.

Pod hasłem „Rozwiązania na rzecz zrównoważonej przyszłości”, ISH 2023 skupia się na innowacjach, które przyczyniają się do osiągnięcia celów związanych z ochroną klimatu oraz odpowiedzialnym i efektywnym wykorzystaniem zasobów. W sekcji ISH Water szczególne znaczenie przywiązuje się do „Resource Water”, promując zrównoważone wykorzystanie zasobów wody i bezpieczeństwo dostępu do wody pitnej. Drugim istotnym tematem są „Zrównoważone łazienki”, gdzie akcent kładzie się na aspekty ekologiczne związane z użytkowaniem łazienek. Organizatorzy przygotowali również bogaty program wydarzeń, który dostarczy cennych informacji i inspiracji dla uczestników targów.

Firma Geberit, od dziesięcioleci doskonali całą „ścieżkę wodną” w budynkach, począwszy od produktów instalacyjnych ukrytych w ścianach i za nimi, a skończywszy na produktach ceramicznych widocznych przed ścianą. Podczas tegorocznych targów, Geberit zaprezentuje serię innowacji oraz nowości produktowych. Wśród nich znajduje się zoptymalizowana toaleta Geberit Acanto, nowe kolory i materiały przycisków uruchamiających Sigma 70, a także różnorodność kolorów, kształtów i rozmiarów lustra Geberit Option. Nie zabraknie także nowego odpływu liniowego CleanLine50, który zachwyca smukłą i elegancką konstrukcją oraz inteligentną funkcjonalnością, pozwalającą na jeszcze szybsze odprowadzanie wody z prysznica.

Targi ISH to także doskonała okazja do odwiedzenia Akademii Geberit, która będzie dostępna na stoisku producenta. Eksperci Geberit przeprowadzą prezentacje nowych produktów oraz ich montażu. To doskonała szansa, by zgłębić wiedzę na temat produktów, takich jak zawór spłukujący typu 212, system instalacyjny EFF3 oraz nowa toaleta Geberit Acanto.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska Geberit podczas targów ISH i samodzielnie przetestowania oferowanych produktów. Przez cały okres trwania targów, nasi Doradcy Handlowi z Polski będą dostępni, aby służyć pomocą i udzielać wszelkich informacji.