OMNIRES zadebiutuje na 62. edycji prestiżowych targów Salone del Mobile, które odbędą się w dniach 16-21 kwietnia. Polska marka, znana z innowacyjnych rozwiązań do wyposażenia łazienek i kuchni, zaprezentuje się po raz pierwszy na tym międzynarodowym forum. Uczestnictwo w tym wydarzeniu podkreśla aspiracje OMNIRES do rozwijania obecności na globalnym rynku, kontynuując swoją ekspansję zapoczątkowaną sukcesem na targach ISH we Frankfurcie. Targi w Mediolanie staną się okazją do przedstawienia bestsellerowych kolekcji OMNIRES oraz ich unikatowego podejścia do połączenia sztuki, wody i zrównoważonego projektowania pod hasłem „The Art of Water Design”.

OMNIRES, doceniana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów z branży budowlanej i architektonicznej, słynie z jakości swoich produktów – baterii łazienkowych, wanien, umywalek, systemów prysznicowych oraz akcesoriów. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, firma zyskała zaufanie wiodących polskich i międzynarodowych biur projektowych, oferując innowacyjne rozwiązania i wprowadzając śmiałe koncepcje kolorystyczne oraz formy do nowoczesnych wnętrz.

Targi w Mediolanie ukażą stoisko OMNIRES zaprojektowane przez renomowane Łoskiewicz Studio jako przestrzeń łączącą elementy artystyczne z designem. Ciemna kolorystyka wystawiennicza stworzy intymną atmosferę galerii, eksponując różnorodność oferty marki. W sercu stoiska znajdzie się instalacja artystyczna – fontanna z wodą przefiltrowaną przez baterię SWITCH, podkreślająca temat przewodni „The Art of Water Design” i zaangażowanie OMNIRES w promowanie zrównoważonego designu.

Kreującnaszeprzestrzenie, zawszemyślimy ostworzeniu wciągającego doświadczenia, gdzie produktynie są jedynie wystawiane, ale traktowane jako elementy sztuki funkcjonalnej. Minimalizm form pozwala nam starannie wyeksponować asortyment i osiągnąć efekt galerii, gdzie zapraszamy do zrozumienia artystycznej istoty każdego produktu” – mówi Paulina Shacalis, Dyrektor Zarządzająca i Kreatywna marki OMNIRES.

Paulina Shacalis i Janusz Langner.


Stoisko D09, umiejscowione w Hali 10, obiecuje być niezwykłą podróżą przez świat nowatorskich form i kreatywnego podejścia do designu przestrzeni. Koncepcja „The Art of Water Design” ma na celu nie tylko zapewnienie funkcjonalności, ale również stanie się artystycznym przekazem, gdzie użytkowa sztuka harmonijnie łączy się z wodą, kreując spektakularną instalację. Minimalistyczne detale wizualne, zestawione z unikatową paletą kolorystyczną, mają potencjał urzec odwiedzających w Mediolanie, nawet tych o najwyższych oczekiwaniach. Stoisko ukaże, jak duży potencjał tkwi w synergii sztuki, wody i designu. Już teraz warto zaplanować wizytę, by doświadczyć estetycznych wrażeń, jakie marka OMNIRES proponuje na co dzień w aranżacji łazienek i kuchni.

Jak dotrzeć na targi? Dotarcie na Salone del Mobile jest łatwe dzięki dobrze rozbudowanej sieci transportu publicznego w Mediolanie. Najwygodniej jest przybyć na miejsce targów korzystając z czerwonej linii metra M1, kierując się do końcowej stacji Rho-Fiera. Bilety na to wydarzenie można nabyć bezpośrednio na oficjalnej stronie targów.

Więcej informacji znajdziesz na: https://omnires.com/pl/