Ekspresy do kawy włoskiej marki DeLonghi to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonałego smaku i aromatu kawy. Z pewnością dlatego cieszą się tak dużą popularnością również na polskim rynku. Poznaj najlepsze ekspresy do kawy Delonghi oraz opinie na ich temat.

Ekspresy do kawy DeLonghi — najważniejsze informacje

DeLonghi to włoska marka produkująca sprzęt AGD, której flagowym produktem są ekspresy oraz akcesoria do kawy. Wśród ekspresów znajdziemy między innymi ekspresy ciśnieniowe, automatyczne, kolbowe, kombinowane, przelewowe, ekspresy Nespresso, ekspresy moka, młynki do kawy, akcesoria do ekspresów oraz LatteCrema System. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że ekspresy do kawy DeLonghi mają doskonałe opinie wśród użytkowników nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Ekspresy do kawy DeLonghi — najlepsze modele i ceny

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Nespresso EN80.B Inissia — cena 339 zł.

To bardzo łatwy w obsłudze wysokociśnieniowy ekspres kapsułkowy. Charakteryzuje się ciśnieniem 19 bar, mocą 1260 W i pojemnością 0,7 l. Model ten posiada przezroczysty zbiornik i pojedynczy dozownik. Dostępny jest w eleganckim czarnym kolorze.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Nespresso Citiz&Milk EN 267.WAE — cena 904 zł.

Jest to wysokociśnieniowy ekspres kapsułkowy z funkcją spieniania mleka. Urządzenie ma ciśnienie 19 bar, moc 1710 W i pojemność 1 l. Ma funkcję spieniania mleka. Posiada pojedynczy dozownik i występuje w kolorze białym.

Ekspres ciśnieniowy Expert&Milk EN 355.GAE — cena 1056 zł.

Ten wysokociśnieniowy ekspres kapsułkowy z funkcją spieniania mleka. Charakteryzuje się ciśnieniem 19 bar, mocą 1700 W i pojemnością 1,1 l. Model ma ergonomiczny kształt, posiada przezroczysty zbiornik na wodę i jest bardzo wydajny. Ekspres został również zaopatrzony w system automatycznego wyłączania. Dostępny jest w kolorze czarnym.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECO 311.R — cena 518,75 zł.

Jest to bardzo funkcjonalny wysokociśnieniowy ekspres na kapsułki, ma funkcję spieniania mleka. Ciśnienie tego urządzenia wynosi 15 bar, moc 1100 W, a jego pojemność to 1,35 l. Można w nim przygotować dwa espresso w tym samym czasie. Występuje w kolorze czerwonym.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dedica EC 685.W — cena 641,50 zł.

Jest to mały ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka o pojemności 1,1 l, a ciśnienie wynosi 15 bar. Dostępny jest w kolorze białym.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dedica EC 685.BK — cena 615 zł.

Jest to ręczny ekspres do kawy o pojemności 1,1 l. Charakteryzuje się ciśnieniem 15 bar i mocą 1300 W. Występuje w bardzo ciekawej i eleganckiej kolorystyce czarno-srebrnej.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.100 B — cena 1199 zł.

Jest to niewielki ekspres dyszowy o pojemności 1,8 l, ciśnieniu 15 bar i mocy 1450 kW. Występuje w kolorze czarnym.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B — cena 2388 zł.

Jest to automatyczny ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka, który posiada sterowanie elektroniczne oraz podwójnym dozownik. Charakteryzuje się ciśnieniem 15 bar i mocą 1450 W. Dostępny jest w czarnym kolorze.

Jaki ekspres wybrać? Test ekspresów do kawy De'Longhi | iMagazine
Ekspres do kawy DeLonghi opinie

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Autentica ETAM 29.660 cena 1989 zł.

To wysokociśnieniowy ekspres automatyczny do kawy, który ma ciśnienie 15 bar, moc 1450 W, a jego pojemność wynosi 1,4 l. Posiada srebrno-czarną kolorystykę.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi PrimaDonna Exclusive ESAM 6900.M — cena 3921 zł.

Jest to wysokociśnieniowy automatyczny ekspres do kawy, który charakteryzuje się ciśnieniem 15 bar, mocą 1350 W oraz pojemnością 1,4 l. Umożliwia przygotowanie wielu rodzajów kawy, między innymi espresso, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, typową kawę czarną, kawę long, a nawet czekoladę oraz spienione mleko na gorąco. Ekspres dostępny jest w eleganckim kolorze stalowo-czarnym.

Ekspres przelewowy DeLonghi ICM 15210.1 cena 149 zł.

To bardzo dobrej jakości kawiarka, w której możemy przygotować jednorazowo 10 filiżanek kawy. Moc ekspresu przelewowego wynosi 900 W. Urządzenie nie posiada funkcji podgrzania wcześniej przygotowanej kawy. Dostępny jest w kolorze czarnym.

Ekspres przelewowy DeLonghi ICM 15210.1 cena 205,99 zł.

To bardzo wydajny i funkcjonalny ekspres przelewowy do kawy o mocy 900 W, który umożliwia jednorazowe przygotowanie 10 filiżanek kawy. Dodatkowym atutem urządzenia jest podgrzewanie kawy wcześniej przygotowanej przy użyciu płytki utrzymującej ciepło. Ekspres występuje w kolorze czarnym.

Ekspres przelewowy DeLonghi ICMI 211 BK Distinta — cena 468,92 zł.

To najwyższej jakości ekspres przelewowy oferowany przez markę DeLonghi. Jego moc wynosi 1000 W i umożliwia on przygotowanie 10 filiżanek kawy, którą można po ostygnięciu podgrzać przy pomocy specjalnej płytki utrzymującej ciepło. Ekspres dostępny jest w eleganckim czarnym kolorze. Kawiarka cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników.