Nadchodzi zakończenie konkursu Samsung „Zrób to po swojemu”! 10 lipca to ostateczny termin na przesyłanie prac, więc nie zwlekaj – to Twoja ostatnia szansa, aby wziąć udział i zdobyć niezwykłe nagrody, w tym profesjonalną sesję zdjęciową u Szymona Brodziaka!

Adresowana do studentów, architektów, projektantów i wszystkich miłośników pięknych wnętrz, konkurs „Zrób to po swojemu” marki Samsung The Frame zbliża się do końca. Do 10 lipca 2023 r. masz możliwość przesłania swoich koncepcji wykorzystania telewizora The Frame we wnętrzach poprzez wizualizacje na platformie konkurstheframe.pl. Następnie, kompetentne jury z ekspertami z branży aranżacji wnętrz oceni prace, a na zwycięzcę czekają niezwykłe nagrody, takie jak profesjonalna sesja zdjęciowa u Szymona Brodziaka.

Aby wziąć udział, stwórz projekt koncepcyjny wnętrza z wykorzystaniem telewizora Samsung The Frame, uzupełnij jego ekran dowolnym dziełem sztuki z bazy dostępnej na konkurstheframe.pl i opublikuj pracę na własnych mediach społecznościowych z oznaczeniami #theframepl, #konkurstheframe i #Samsung. Następnie wgraj pracę na konkurstheframe.pl i wypełnij krótki formularz. Pamiętaj, że masz czas do 10 lipca 2023 r.

Wspaniałe jury konkursu, które obejmuje profesjonalistów z branży, oceni prace i wyłoni zwycięzcę. Wśród członków jury znajdują się m.in. prof. Jan Sikora (ASP Gdańsk), arch. Ada Skwira (WZ Studio), Anna Grużewska (red. naczelna Czas na Wnętrze), czy Szymon Hanczar (ASP Wrocław).

Nagrody są równie atrakcyjne jak samo uczestnictwo. Zwycięzca otrzyma profesjonalną sesję fotograficzną u Szymona Brodziaka oraz kampanię ambasadorską o ogólnopolskim zasięgu. Przewidziano także trzy nagrody pocieszenia, obejmujące konsultacje wizerunkowe, doradztwo komunikacyjne i działania promocyjne.

Szymon Brodziak, uznanie zdobywca wielu nagród fotograficznych, zapewni zwycięzcy wyjątkową sesję zdjęciową. Jego prace zostały wystawione w Muzeum Fotografii w Berlinie, a w 2019 roku zdobył 1. miejsce w konkursie World’s Top 10 Black & White Photographers 2019 by One Eyeland.

Nie przegap tej unikalnej szansy na zaprezentowanie swojego talentu i zdobycie niezwykłych nagród. Weź udział w konkursie Samsung „Zrób to po swojemu” do 10 lipca 2023 r. Więcej informacji znajdziesz na stronie: konkurstheframe.pl