Zehnder koncentruje swoje działania na polepszaniu jakości życia klientów, oferując im najwyższej jakości rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu w pomieszczeniach. Jako ekspert w dziedzinie projektowania, firma inspiruje do poszukiwania innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązań. Czerpiąc inspirację z dynamiki rzeki i rytmu lotu, Zehnder wprowadza na rynek grzejnik łazienkowy Zehnder Tetris, odzwierciedlający filozofię linii Zehnder Studio Collection, gdzie funkcjonalność ściśle współgra z formą.

Pod hasłem „W rytmie ciepła”, Zehnder wraz ze znanym studiem projektowym King & Miranda, opracował kolekcję Zehnder Studio Collection, w której najnowszy model, Zehnder Tetris, ma na celu wniesienie dynamiki i przestronności do łazienek i kuchni. Projekt ten jest wyrazem dążenia do równowagi między proporcjami a zapewnieniem przestrzeni, co jest odzwierciedleniem stałego badania nad rytmem w architekturze i designie, ukazującym płynność i cykliczność w naturalnych i stworzonych przez człowieka strukturach.

Zehnder Tetris – połączenie natury i architektury, prezentuje się czystymi liniami i niemal bezszwową konstrukcją, uzyskaną dzięki zaawansowanym technikom produkcyjnym, co podkreśla związek między precyzją linii a naturalnym wzorem rzeki. Ta wyjątkowa kolaboracja łączy estetykę z funkcjonalnością, spełniając oczekiwania różnorodnych użytkowników, od indywidualistów po rodziny, poszukujących nie tylko niezawodności, ale i stylowego akcentu w postaci grzejnika ręcznikowego.

Tetris jest najnowszym elementem naszej oferty dekoracyjnych grzejników ręcznikowych i kontynuuje nasze aspiracje do tworzenia produktów, które z jednej strony są ponadczasowe, a z drugiej odzwierciedlają aktualne trendy w aranżacji wnętrz – podkreśla Giovanni Suma, Director Product Management Radiators w Zehnder Group.

Model ten oferuje nie tylko wydajność cieplną, ale i estetyczne oraz praktyczne zalety, umożliwiając przechowywanie ręczników całej rodziny. Dostępny w różnych rozmiarach i szerokiej gamie kolorów z palety Zehnder’s World of Colours, pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych preferencji oraz wystroju wnętrza.

Więcej informacji na temat grzejnika Zehnder Tetris oraz dostępnej palety kolorów można znaleźć na stronie www.zehnder.pl, gdzie przedstawiona jest cała oferta firmy, umożliwiająca klientom znalezienie rozwiązań idealnie wpisujących się w ich potrzeby i oczekiwania.