To już ostatnie dni na dołączenie do 3. edycji międzynarodowego konkursu Paradyż Designers, zorganizowanego przez Ceramikę Paradyż. Zgłoszenia są przyjmowane do 29 lutego do północy. Konkurs ten to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje projekty i ubiegać się o nagrody o wartości przekraczającej 40 000 EURO, a także możliwość wyjazdu do Mediolanu na Salone del Mobile.

Ceramika Paradyż, znana z innowacyjnej technologii produkcji spieków wielkoformatowych TRI-D, umożliwiającej uzyskanie efektu barwnych „żył” w materiale, otwiera przed projektantami nowe perspektywy. Wyróżnienie w konkursie Perły Ceramiki UE potwierdza ich wyjątkowość i zgodność z globalnymi trendami.

Konkurs Paradyż Designers skupia się na twórczym wykorzystaniu spieków TRI-D, zachęcając do projektowania w różnorodnych kategoriach. W tym roku, z jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H., uczestnicy mogą liczyć na międzynarodowe uznanie i atrakcyjne nagrody, a także możliwość wizyty na prestiżowym Salone del Mobile.

Wybitni eksperci jak Jürgen Mayer H., David Basulto, Didier F. Faustino, Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Oskar Zięta, Ewa P. Porębska, Szymon Hanczar, Przemo Łukasik, Magdalena Federowicz-Boule, Jo Jurga, Aldona Chudzicka, oraz Alek Pluta z Nomadd Studio, zasiadający w jury, wyłonią zwycięzców spośród najlepszych nadesłanych projektów. Niebanalnym akcentem tej edycji jest obecność Alka Pluty, zdobywcy pierwszego miejsca w poprzedniej edycji konkursu Paradyż Designers.

Jury Paradyż Designers

Kuratorem merytorycznym Paradyż Designers pozostaje Marcin Szczelina, krytyk i kurator architektury, znany również jako twórca i redaktor naczelny magazynu Architecture Snob. Jego bogate doświadczenie obejmuje również rolę ambasadora Lafarge Holcim Award i udział w grupie ekspertów prestiżowej nagrody europejskiej Mies van der Rohe Award.

Marcin Szczelina

Czas na zgłoszenia dobiega końca. Nie przegap możliwości zaprezentowania swojej kreatywności i innowacyjności na arenie międzynarodowej. Ostateczny termin zgłoszeń mija 29 lutego 2024 roku o 23.59, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone w marcu 2024.

Szczegóły konkursu i informacje o zgłoszeniach dostępne są na www.paradyzdesigners.com. To moment, by twoja praca została doceniona na międzynarodowym forum designu!