HOME DECOR 2024 to nie tylko zwykłe targi wnętrz. To wielkie wydarzenie, które stanowi międzynarodowe forum dla branży dekoracyjnej i wnętrzarskiej. Już od 20 do 23 lutego 2024 roku Poznań stanie się stolicą inspiracji dla projektantów, architektów, producentów i miłośników designu z ponad 70 krajów.

W trakcie targów będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje dekoracji, oświetlenia, tkanin, ceramiki, szkła i wielu innych elementów dekoracyjnych, prezentowanych przez prawie 300 firm z 15 krajów. Jednocześnie, w sąsiednich pawilonach odbędą się kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodnie MEBLE POLSKA, tworząc niezrównane centrum spotkań dla branży wnętrzarskiej.

Jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń podczas targów będzie Scena INSPIRACJE, gdzie eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W dniach 21 i 22 lutego w pawilonie 10 odbędą się prezentacje i dyskusje na temat najnowszych trendów i wyzwań w projektowaniu wnętrz.

Czy sztuczna inteligencja przyniesie rewolucję w branży wnętrzarskiej? Czy Instagram oddaje rzeczywistość urządzania wnętrz? Jak dobierać dekoracje do ponadczasowych wnętrz? Te i inne pytania będą tematem dyskusji prowadzonych przez renomowanych ekspertów, takich jak Ernest Domaradzki (Forma Wizualna), Anna Błaszczyk z pracowni Artewizjon, Karolina Drogoszcz z Mango Investments oraz Antonina Sadurska z pracowni FUGA Architektura Wnętrz, czy Kamila Jakubowska-Szmyd (Milalook).

Nie zabraknie także prezentacji polskiego designu i najlepszych realizacji Made in Poland. Anna Grużewska (redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”) oraz Katarzyna Księżopolska (MAGAZIF.com) przedstawią najciekawsze projekty i trendy, które kształtują współczesną polską branżę wnętrzarską.

Polska branża wnętrzarska wzbudza coraz większe zainteresowanie zagranicznych klientów i inwestorów. Jak zatem promować polskie marki za granicą i gdzie warto się pokazywać? Jak szukać nowych możliwości promocji polskiego biznesu wnętrzarskiego? Odpowiedzi na te pytania zaprezentuje Justyna Siejka, współwłaścicielka agencji Home Sweet Home PR. Jej wykład na temat strategii promocyjnych dla polskich marek wnętrzarskich będzie doskonałą okazją do zdobycia cennych wskazówek i inspiracji.

HOME DECOR 2024 to nie tylko targi, to prawdziwa uczta dla miłośników designu i wnętrz. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by czerpać inspirację i wiedzę z najlepszych źródeł. Dla uczestników targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA udział w prelekcjach na Scenie INSPIRACJE jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.homedecor.pl