Nadejście wiosny to idealny moment, aby odświeżyć nasze domy, wprowadzając do nich elementy inspirowane przyrodą. Grupa Tubądzin, znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ceramiki, prezentuje swoje najnowsze kolekcje płyt ceramicznych, które zachwycają roślinnymi wzorami i barwami.

Motywy inspirowane naturą wnoszą do wnętrz nie tylko odrobinę świeżości, ale także harmonię i spokojny klimat. Wprowadzenie elementów roślinnych do aranżacji pomieszczeń jest świetnym sposobem na stworzenie przestrzeni, która będzie sprzyjała wypoczynkowi i relaksowi.

Kolekcje Grupy Tubądzin na wiosnę

Kolekcja Tori Take przyciąga uwagę swoimi inspiracjami naturą, prezentując tapetowe wzory, które przenoszą do magicznego świata roślin. Dzięki delikatnym linom pędzla i dobrze dobranym barwom, płytki z tej serii tworzą przestrzeń pełną sztuki i finezji. Wprowadzenie tapetowych wzorów do łazienek pozwala na stworzenie wyjątkowych oaz relaksu, gdzie stonowane barwy idealnie harmonizują z eleganckimi szarościami i złotymi akcentami.

Seria Liberte zaprasza do wnętrz atmosferę wolności i spokoju. Płytki inspirowane drewnem w ciepłym orzechowym odcieniu tworzą efekt głębi i przestrzeni, a elementy natury dodają uczucie bliskości z otoczeniem. Subtelny kwiatowy dekor dodaje wnętrzom lekkości i uroku.

Natomiast kolekcja Zimba, inspirowana afrykańskim granitem, zachwyca swoją niepowtarzalnością. Barwy czerni i szarości nadają pomieszczeniom elegancji, a unikalny dekor przypominający dżunglę wprowadza do nich egzotyczny klimat.

Wiosenna odnowa z Grupą Tubądzin

Grupa Tubądzin proponuje, aby wiosną otoczyć się pięknem natury, wprowadzając do domów jej inspiracje. Dzięki kolekcjom Tori Take, Liberte i Zimba, wnętrza mogą przekształcić się w pełne życia i świeżości oazy, które będą zachęcać do spędzania w nich czasu i cieszenia się pięknem budzącej się do życia przyrody.