Wkrótce Leonardo Royal Warsaw zyska nowe skrzydło, poszerzając swoją ofertę o 184 nowe pokoje. Ekspansja ta stanowi element strategii rozwoju sieci Leonardo Hotels w Europie Centralnej, gdzie Polska odgrywa kluczową rolę. Rozbudowa hotelu Leonardo Royal Warsaw jest dowodem na znaczenie polskiego rynku dla rozwoju Leonardo Hotels Central Europe.

Już wiosną tego roku, po dołączeniu nowego skrzydła JM Tower, hotel Leonardo Royal Warsaw zaoferuje swoim gościom aż 362 pokoje, co stanowi znaczące powiększenie oferty. To ważny krok w planach rozbudowy i modernizacji pierwszego hotelu marki otwartego w Polsce w 2017 roku.

Rozbudowa hotelu Leonardo Royal Warsaw o kolejne 184 pokoje podkreśla znaczenie polskiego rynku dla Leonardo Hotels Central Europe. Dzięki nadchodzącej renowacji przestrzeni publicznych i sal konferencyjnych oferujemy wszystkim gościom, a szczególnie gościom biznesowym, jeszcze bardziej atrakcyjną lokalizację w centrum stolicy. Chciałbym podziękować właścicielom, czyli rodzinie Mendelka, za jej niezachwiane wsparcie i współpracę, a także zespołowi Leonardo Hotels za poświęcenie i wspólny wysiłek, które umożliwiły tę ekspansję – mówi Yoram Biton, Dyrektor Zarządzający Leonardo Hotels Central Europe.

Remont, który rozpocznie się wraz z otwarciem nowego skrzydła, objęcie również sale konferencyjne i nowe przestrzenie restauracyjne, bar oraz lobby, które zostaną oddane do użytku jeszcze przed wakacjami. Planowany jest również remont istniejących pokoi, a całość inwestycji ma zakończyć się w 2025 roku.

Planowany remont pozostałych 178 pokoi potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższej klasy zakwaterowania i udogodnień. Dalszy rozwój i sukcesy hotelu są gwarancją tego, że nasi goście mogą spodziewać się jeszcze bardziej komfortowych i udanych pobytów – zaznacza Nino Rosenlund, City General Manager Warsaw Leonardo Hotels Poland.

Leonardo Royal Warsaw, położony w wieżowcu JM Tower przy ulicach Grzybowskiej i Żelaznej, dzięki swojej lokalizacji w biznesowej dzielnicy miasta, idealnie wpisuje się w profil marki Leonardo Royal.

Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem sieci Leonardo Hotels w Polsce. Od samego początku bardzo docenialiśmy jego lokalizację. Kwestią czasu było podniesienie standardu hotelu i pozyskanie dodatkowych przestrzeni. Cieszę się, że nasz Partner – właściciel JM Tower, zaufał Leonardo Hotels, oddając nam kolejne piętra w zarządzanie. To również sygnał dla naszych gości, pracowników i inwestorów, że jesteśmy marką prężnie działającą w Polsce i na arenie międzynarodowej, a współpraca z nami daje gwarancję rozwoju. Wierzę, że rozbudowa Leonardo Royal Warsaw nie będzie jedynym w tym roku ważnym krokiem dla rozwoju Leonardo Hotels w Polsce – komentuje Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager Leonardo Hotels Poland.

Leonardo Royal Warsaw to jeden z czterech hoteli sieci Leonardo Hotels w Polsce, obok NYX Hotel Warsaw i dwóch hoteli Leonardo Boutique w Krakowie.