Zakup nieruchomości to jedna z ważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Mieszkanie pozostanie z nami na długie lata, dlatego wybór odpowiedniej dla nas oferty jest tak istotny. Jeśli wahasz się jeszcze pomiędzy zakupem nieruchomości z rynku wtórnego a nowym mieszkaniem od dewelopera, to dziś przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do tej drugiej opcji.

Otoczenie

Deweloperzy projektują osiedla od podstaw, co pozwala na stworzenie atrakcyjnych terenów zielonych, ogrodów i elementów architektonicznych. W przeciwieństwie do rynku wtórnego, inwestycje pierwotne przewidują odpowiednią ilość miejsc parkingowych na rozwojowych osiedlach. Rzetelne firmy deweloperskie stosują się do specjalnych wytycznych określających ilość zieleni oraz liczbę miejsc parkingowych, przypadających na konkretną liczbę mieszkań.

Nowoczesność

Nowe projekty dopasowane są do trendów i oczekiwań, zapewniając udogodnienia, takie jak zdalne sterowanie ogrzewaniem, windy, ogrodzenie osiedla. Kupując mieszkanie od dewelopera, unikasz kosztów modernizacji czy remontu. Najlepsi sprzedawcy nieruchomości idą jeszcze o krok dalej i nawiązują współpracę z dostawcami internetu/TV, dając klientom dostęp do światłowodu. Dzięki temu mieszkanie jest gotowe do podłączenia mediów, co znacznie ułatwia przeprowadzkę.

Nowy budynek, nowa jakość

Nowe budynki są solidne, bezpieczne i spełniają najwyższe standardy techniczne. Odpowiednie materiały i staranne wykonanie nie jest luksusem, a powinnością firmy, działającej według wytycznych formalnych. Istnieje nawet wrocławski deweloper, który, dysponując własnymi fabrykami materiałów budowlanych, dba o tę jakość od samego początku. Warto poszukać właśnie takiego sprzedawcy w swojej okolicy.

Aranżacja 

Dobry deweloper w ramach umowy oferuje użyteczne detale. Montaż drzwi wewnętrznych w wybranym kolorze pozwala nie chodzić na kompromisy z własną estetyką. Włączniki światła, gniazdka czy okna z parapetami gresowymi dodają wnętrzu harmonii i funkcjonalności. To elementy wspomagające, ale nie narzucające stylu mieszkania. Kupując lokal w wersji sauté, możesz wybrać układ pomieszczeń, farby, tynki i tapety, co pozwala stworzyć mieszkanie w Twoim stylu.

Lokalizacja

Deweloperzy inwestują w różnych częściach miasta, oferując szeroki wybór lokalizacji w centrum, jak i na obrzeżach. Wybierając mieszkanie, masz więc możliwość znalezienia miejsca, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, np. jest blisko centrum, czyli miejsca pracy. Dla innych klientów ważniejszy będzie kontakt z naturą i brak miejskiego zgiełku, ale z możliwością sprawnego dojazdu do miasta w razie potrzeby. Deweloperzy upewniają się co do istnienia różnorodnego transportu, inwestując w lokalizacjach podmiejskich.  Dodatkowo, okolice Wrocławia rozwijają się i stają się obszarem zainteresowań dla międzynarodowych inwestorów. Przykładem jest gmina Miękinia i nowo powstający zakład produkcyjny firmy Intel. W ogromnej fabryce znajdzie zatrudnienie duża liczba osób z okolicznych miejscowości i  będą to osoby, które mieszkając na zielonych obrzeżach, będą jednocześnie miały blisko do pracy. 

Podsumowując

Zakup mieszkania od dewelopera ma wiele zalet, takich jak nowoczesność, jakość, elastyczność i estetyka. Inwestycja w nową nieruchomość może być bardzo atrakcyjna, o ile dokonasz odpowiedniego wyboru. Dobre firmy deweloperskie dbają o jakość wykonania budynków, oferują udogodnienia i starają się sprostać oczekiwaniom kupujących.

Sprawdzenie aktualnej oferty WPBM Mój Dom S.A. jest doskonałą propozycją dla tych, którzy poszukują swojego wymarzonego mieszkania z rynku pierwotnego. Połączenie wieloletniego doświadczenia, nastawienia na potrzeby klienta, wyboru atrakcyjnych lokalizacji i wznoszenia budynków z jakościowych materiałów, przekłada się na zadowolenie i komfort mieszkańców osiedli od WPBM Mój Dom S.A. Przed podjęciem tak ważnej dla siebie decyzji zachęcamy również do sprawdzenia poprzednich realizacji inwestycji deweloperskich, które można znaleźć pod adresem: https://www.mojdom.com.pl/realizacje.