Łazienka bez umywalki? Nie ma mowy. Co jak co, ale umywalka jest potrzebna. Nie będziemy po każdorazowym skorzystaniu z toalety myć rąk w wannie czy też w kabinie prysznicowej. Jest to niewygodne oraz niekomfortowe. Wiele osób uważa, że umywalka do małej łazienki po prostu się nie zmieścić. Jednak nie Ikea umywalki. Ikea pomyślała o łazienkach najmniejszych i udowadnia swoimi produktami, że wszystko się zmieści. Musimy tylko łazienkę odpowiednio zaaranżować.

Przede wszystkim trwałość

Nie da się ukryć, że Ikea umywalki to przede wszystkim trwałość, jak i także łatwość w utrzymaniu czystości. Tak naprawdę mamy spory wybór. Znajdziemy masę modeli umywalek. Każdy znajdzie taką, która będzie pasowała idealnie oraz dopasuje się do naszej łazienki pod każdym względem. Wiadomo, że musimy dopasować daną wybraną umywalkę do każdego wnętrza. Ikea zaskakuje nas, ponieważ na wszystkie ceramiczne umywalki oraz na umywalki wykonane z marmuru kruszonego oferuje aż dziesięcioletnią gwarancję. Musimy w tym momencie zaznaczyć, że mowa tutaj o gwarancji całkowicie bezpłatnej.

Dopasowanie do metrażu łazienki

Podczas zakupów musimy pamiętać, że bardzo ważne jest to, aby łazienkowa umywalka dopasowana była do danego metrażu naszego pomieszczenia. Na pewno do małych mieszkań dosyć sprytnym rozwiązaniem jest umywalka z podumywalkową szafką. Dzięki użyciu takiej szafki zyskamy bardzo dużo miejsca do przechowywania. Podwójna umywalka sprawdzi się lepiej w łazienkach bardziej przestronnych.

Umywalki na wiele, wiele lat

Nie da się ukryć, że gdy wybierzemy umywalki ze sklepu Ikea to mamy pewność, że wszystkie są wytwarzane z materiałów naprawdę solidnych. W związku z tym posłużą nam one przez wiele, wiele lat. W Ikei tak naprawdę znajdziemy wiele modeli do wyboru, które niemal możemy wykorzystać w każdej łazience. W tym oczywiście wykorzystamy je w łazience niewielkich rozmiarów.

Nie bójmy się wybierać małych umywalek. Tak naprawdę mała umywalka nie musi wcale oznaczać, że będzie to umywalka niepraktyczna. Jeśli się w ogóle zdecydujemy na nablatową umowę, to wykorzystać możemy wokół niej blat jako idealne wręcz miejsce na akcesoria łazienkowe oraz kosmetyki. Jak widzimy możemy liczyć na wiele funkcjonalnych rozwiązań. To wszystko jest możliwe. Musimy jedynie zapoznać się z niektórymi trendami i zastosowaniami. Ikea ma to do siebie, że od razu pokazuje nam jak ciekawie zaaranżować nieduże łazienki. Podoba nam się to naprawdę bardzo. Szczególnie docenimy to gdy jesteśmy wzrokowcami.