Linia New Fusion od Westwing Collection wprowadza oryginalne produkty ożywione duchem funky, pastelowymi odcieniami i motywami pop-art, stanowiąc świeżą ofertę marki na zbliżający się sezon wiosenny, już dostępną na Westwing.pl.

W związku z nadejściem wiosny, designerzy Westwing Collection proponują wniesienie do wnętrz żywych barw i oryginalnych form. Inspiracją dla tej kolekcji było połączenie estetyki mid-century i vintage z nowoczesnymi elementami designu, takimi jak organiczne formy i kontrastujące materiały czy kolory, co zaowocowało stworzeniem wyjątkowych, artystycznych akcesoriów wnętrzarskich.

Kolekcja ta jest pełna życia i pozytywnej energii, z subtelnymi pastelami, błękitem, kremową bielą, przydymioną szałwią, trawertynem i starym drewnem tworzącymi oniryczne, ale zarazem świeże połączenie. New Fusion by Westwing Collection to syntezowanie wpływów z różnych epok w kontekście nowoczesności, z elementami tekstylnymi w zachwycających pastelach, wysokiej jakości teksturach i atrakcyjnych nadrukach.

New Fusion by Westwing Collection łączy w sobie wpływy z różnych okresów, będąc jednocześnie bardzo współczesną, a momentami niemal futurystyczną. Koncentruje się ona na tekstyliach w zachwycających pastelach, z doskonałej jakości teksturami i pięknymi nadrukami, które dają poczucie pierwszego powiewu wiosny – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

W kolekcji nie zabrakło również motywu łańcucha, odzwierciedlającego jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich. Projektanci Westwing Collection zaskakują, prezentując dekoracyjną poduszkę Chain z materiału teddy, co jest nowatorskim spojrzeniem na ten trend. Element ten może natychmiastowo stać się ulubioną dekoracją na sofie czy łóżku.

Kolekcja wyróżnia się również innowacyjnymi dodatkami, jak pudełka z neonowego akrylu, tace z falistymi krawędziami wykonane z opalizujących materiałów, czy lustra o unikalnych kształtach, przynosząc do wnętrz atmosferę artystyczną.