Light 23 to wyjątkowe wydarzenie, które prezentuje innowacje w świecie oświetlenia, kształtując trendy w designie. W tegorocznej edycji Lena Lighting dołączyła do grona wystawców, prezentując kolekcje Messaggio by Dorota Koziara oraz laureatów nagrody RED DOT Design Award 2022 i 2023 – lampy akustyczne Colline x Terrano i lampy Sizzano.

Targi Light są kluczowym punktem spotkania dla największych marek oświetleniowych, projektantów i architektów w Europie. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń w branży. Lena Lighting dołączyła w tym roku, prezentując innowacyjne lampy architektoniczne.

W tym roku marka z Wielkopolski postawiła na kolor i multifunkcjonalność, kluczowe elementy w procesie projektowania i produkcji oświetlenia. W ramach koncepcji Human Centric Lighting, indywidualny dobór kolorów i szerokie funkcjonalności produktów pozwalają na kreowanie przestrzeni, które odzwierciedlają charakter użytkowników. Kolekcje Sizzano, Messaggio oraz Colline x Terrano, zaprezentowane podczas Light 23, zostały stworzone z myślą o człowieku i jego codziennych potrzebach.

Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu w Lena Lighting, podkreśla: Niezmiernie cieszy nas, że mogliśmy stać się częścią wyjątkowego wydarzenia Light 23. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze nowoczesne produkty oświetleniowe oraz podzielić się doświadczeniami towarzyszącymi naszej pracy. Lampy Lena Lighting to kwintesencja dzisiejszego podejścia do świata, gdzie indywidualizm i kreatywne możliwości kształtowania przestrzeni są kluczowe. Tworzone zgodnie z koncepcją Human Centric Lighting, nasze lampy umożliwiają personalizację oraz dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb.

Obecność Leny Lighting na targach Light 23 przyniosła marki ogromny sukces. Stoisko, z różnorodnymi lampami wiszącymi, stojącymi i kinkietami, przyciągało uwagę dzięki bogatej kolorystyce produktów oraz oryginalnemu designowi. Współpraca z projektantami, takimi jak Dorota Koziara, Jakub Zarzyński oraz marka Acustio, umożliwiła gościom doświadczenie możliwości sterowania oświetleniem i dostosowywania go do własnych preferencji.