Dziś na platformie Westwing.pl zadebiutowała wyjątkowa kolekcja stworzona przez markę Westwing we współpracy z internetową influencerką Alex Rivière. Limitowana seria Alex Rivière x Westwing Collection obejmuje 26 ekskluzywnych produktów, w tym meble, oświetlenie, tekstylia i dekoracje.

Ta innowacyjna kolaboracja z Alex Rivière otwiera nowy rozdział w ofercie Westwing Collection, wprowadzając unikalną kategorię produktów. Alex Rivière, uznaną na arenie międzynarodowej influencerkę, bizneswoman i dyrektorkę kreatywną z Hiszpanii, uznaje się za mózg tej kolekcji. Przedmioty zaprojektowane przez zespół Westwing czerpią z jej wizji i inspiracji, stając się trwałym uzupełnieniem asortymentu Westwing Collection.

Podczas procesu projektowania elementów kolekcji kładziono szczególny nacisk na paletę naturalnych barw, takich jak stonowana biel i odcienie beżu, co gwarantuje ich łatwą integrację z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Produkty harmonizują z naturalnymi materiałami, w tym drewnem mango, lnem, trawertynem oraz marmurem w beżowych tonach, umożliwiając tworzenie spójnych i przyjemnych w odbiorze przestrzeni.

W przypadku naszej pierwszej kolekcji, powstałej we współpracy z twórczynią internetową, ważne było dla nas stworzenie czegoś wyrafinowanego i aktualnego. Osobisty styl Alex Rivière jest szykowny, klasyczny i bardzo prosty, a jednocześnie zawsze na czasie – co idealnie pasuje do kolekcji Westwing. Wspólnie z Alex stworzyliśmy zróżnicowaną gamę produktów, od naszego wyjątkowego fotela Solomon, po wytrzymałe lampy z trawertynu i wazony o organicznych kształtach, tak aby każdy mógł znaleźć coś, co pasuje do jego domu. Linia Alex Rivière x Westwing Collection łączy w sobie aktualne trendy i elegancję – i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, widząc te wszystkie piękne elementy stylizowane w różnych domach – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Podczas pracy z zespołem projektantów Westwing Collection zdecydowaliśmy się na wykorzystanie wielu naturalnych materiałów, takich jak: trawertyn, wełna, drewno i ceramika. Całość sprawia wrażenie organicznej i ponadczasowej. Każdy element kolekcji został zaprojektowany z myślą o trwałości. Ze względu na moje zamiłowanie do spokojnej estetyki produkty są uniwersalne i stanowią doskonałą bazę dla domu. Paleta kolorów jest bardzo delikatna, a kolekcja wnosi powiew świeżości. Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ jest to pierwsza w historii współpraca z Westwing Design, a także dlatego, że naprawdę oddaje istotę mojej osobistej estetyki – mówi Alex Rivière, hiszpańska businesswoman i dyrektor kreatywna.

olekcja Alex Rivière x Westwing Collection jest dostępna na Westwing.pl od 26 kwietnia 2022 roku. W kolejnym kroku produkty z tej linii będą również dostępne na WestwingNow.pl.