Styl glamour to odważny trend, który podoba się szczególnie osobom lubiącym rzeczy fantazyjne i ekstrawaganckie. Ostatnimi czasy stał się bardzo popularny, zarówno pod względem ubrań, jak i aranżacji wnętrz. Jeśli nie masz pewności, że to w 100% Twój styl, do swojego domu wprowadzaj go stopniowo, najlepiej za pomocą dodatków. Możesz też zdecydować się na jeden mebel, może to być np. komoda w stylu glamour.

Komody w stylu glamour

Komody w stylu glamour zwykle są białe lub czarne, najczęściej lakierowane na wysoki połysk. Charakteryzują się delikatnie zaokrąglonymi kształtami, dodatkiem są smukłe, ale solidne nóżki. Taka komoda będzie dominować w Twoim wnętrzu, ale go nie przytłoczy. Zwykle składa się z kilku szuflad, w których można przechowywać niezbędne przedmioty użytku codziennego, a także pamiątki, czy ważne dokumenty. To świetny mebel, który z jednej strony stanowi doskonałe uzupełnienie stylowego salonu lub sypialni, a z drugiej strony potrafi pomieścić naprawdę duże ilości potrzebnych w domu rzeczy.

Komody glamour słyną z solidnego wykonania oraz z niezwykle efektownego wykończenia. Najczęściej są to gałki, które mogą być złote, srebrne, szklane, a nawet kryształowe. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia producenta oraz styl pozostałych mebli w pomieszczeniu. Oprócz gałek przyciągającym uwagę detalem są niewątpliwie asymetrycznie ustawione szuflady i półki, ażurowe wzory, świetlne refleksy, czy okucia w różnych kształtach. Nie zmienia to faktu, że każdej komodzie, czy bardziej wzorzystej, czy mniej, pomieścisz wszystkie przedmioty codziennego użytku.

Komoda w stylu glamour to nie tylko funkcjonalny mebel do przechowywania różnych rzeczy. To również wyjątkowy sposób na upiększenie każdego wnętrza. Taki mebel rozświetli Twój salon lub sypialnię i nada im niezwykłego, oryginalnego stylu.