Chcesz zmienić meble i dodatki, ale brakuje ci pieniędzy na nowe? Czujesz, że w twoim mieszkaniu brakuje oryginalnych dodatków? Wiemy, jak ten problem rozwiązać. Doradzimy ci też, co zrobić z niepotrzebnym domowym sprzętem, który zajmuje miejsce. Przeczytaj i dowiedz się, jak działa platforma handlowa Vilandy.

Gdzie tanio kupić wyposażenie mieszkania?

Jeśli musisz urządzić mieszkanie, a nie chcesz przepłacać za nowe meble i wyposażenie z marketów wnętrzarskich, to kup je z drugiej ręki. Używane szafy, witryny i kredensy są często jeszcze ładniejsze i lepszej jakości od nowych, zwłaszcza tych z sieciowych sklepów meblowych. Co więcej, na rynku wtórnym możesz znaleźć prawdziwe perełki, takie jak stylizowane rustykalne kredensy, fotele w stylu vintage, serwisy porcelanowe czy piękne kryształowe żyrandole. Handel takimi przedmiotami odbywa się na platformie Vilandy na stronie https://vilandy.com/. Wiele osób sprzedaje tam zbędne szafy, sprzęt AGD i wszystko, co potrzebne jest w domu i w ogrodzie. Są to rzeczy w dobrym stanie, niekiedy nawet nie używane. Wystawiono je na sprzedaż, ponieważ nie pasują wymiarami lub designem. Zdarza się, że zajmują miejsce na przykład na poddaszu, które właściciel chce zaadoptować na pomieszczenia mieszkalne bądź biurowe.  

Co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami po remoncie i przeprowadzce?

Znudził ci się twój salon w stylu glamour, bo wolisz wnętrza vintage, boho czy jeszcze inne? Nie wiesz, co zrobić ze starym obrazem, który nie pasuje do nowego wystroju?  A może dostałaś w prezencie serwis obiadowy, z którego nie korzystasz, ale zajmuje miejsce w szafce? Sprzedaj je na platformie Vilandy. Zyskasz wolne miejsce i zarobisz pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Wiele osób, dzięki tej możliwości, sprząta swoje piwnice i strychy, zastawione niepotrzebnymi przedmiotami. Ważne, aby było to rzeczy w dobrym stanie, nadające się do użycia, które mogą posłużyć innym ludziom.

Handel na platformie Vilandy można polecić nie tylko osobom, które chcą tanio, a przy tym ciekawie urządzić swoje mieszkania. To świetny sposób, aby podarować drugie życie niepotrzebnym meblom czy innym przedmiotom wyposażenia domu i ogrodu. Zarobisz przy okazji trochę pieniędzy i przyczynisz się do zmniejszenia ilości odpadów na naszej planecie.