Tikkurila Emulsja Optiva Satin Matt 7 9l

Tikkurila Emulsja Optiva Satin Matt 7 9l

Tikkurila Emulsja Optiva Satin Matt 7 9l


Emulsja Optiva Satin Matt 7, firmy Tikkurila.
Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowo-kompozytowa, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Do stosowania na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy piękne, satynowo-matowe, odporne na zmywanie powierzchnie. Przeznaczona do malowania płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, podłoży betonowych jak również do renowacji starych wymalowań.Sprawdź aktualną cenę

Produkty powiązane z Tikkurila Emulsja Optiva Satin Matt 7 9l :

TAMARA ŁEMPICKA


IKEA - SELSVIKEN, Drzwi/front szuflady, połysk beżowy, Front można wykorzystać jako drzwiczki lub front szuflady. Drzwiczki można zamontować z prawej lub lewej strony. Drzwiczki skrywają zawartość i chronią ją przed kurzem. Można uzupełnić uchwytami lub gałkami - sprzedawane osobno.

abażury lniane


IKEA - DYNAN, Szafka z wieszakiem na ręczniki, biały, Dwie funkcje w jednym meblu - otwarte półki do przechowywania czystych ręczników i drążek na aktualnie używane ręczniki. Pomieści 8 ręczników kąpielowych w miejscu pomiędzy półkami. Idealny do małej łazienki. Można połączyć z nadstawką DYNAN.

ESE Zbiornik na deszczówkę Toskana 300 l


Zbiornik na deszczówkę Toskana o pojemności 300 l marki ESE. Wykonany z polipropylenu, co zapewnia mu doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, w tym promienie UV i wysoką temperaturę.
Wyposażony jest w praktyczną pokrywę i kranik.
Wysokość: 88 cm, średnica: 82 cm.
Podstawa do zbiornika sprzedawana oddzielnie.

Popularne wyszukiwania w serwisie:

ikea łóżko malm 160x200 z pojemnikiem , ikea pax szafa , ikea drzwi do szafy ,


Castorama Bydgoszcz – przyjazny sklep z szerokim asortymentem

Nie ma chyba dnia (poza świętami), w których nikt nie remontowałby swojego mieszkania czy też domu. Lubimy zmieniać swoją przestrzeń, żyć w schludnych pomieszczeniach oraz mieć funkcjonalne mieszkanie. Co jakiś czas remont jest potrzebny. Czasami jest to remont generalny, a niekiedy drobne czynności remontowe. Obojętnie jaki remont zaczynamy powinniśmy wiedzieć, że Castorama Bydgoszcz jest sklepem, w którym kupimy wszystko czego w aktualnej chwili potrzebujemy.

Kompletne zakupy

Więcej »

Bukszpan sadzonkowanie – jaką metodę wybrać?

Żywopłot z bukszpanów? Brzmi naprawdę świetnie, wygląda jeszcze lepiej. Jednak jest jedno małe „ale”. Chodzi o cenę. Aby móc uzyskać piękny i gęsty żywopłot, troszkę tych sadzonek potrzebujemy. Sadzonki do tanich nie należą. Dowiedzmy się co nieco o procesie jakim jest bukszpan sadzonkowanie. Być może sami spróbujemy coś zadziałać.

Jak rozmnożyć bukszpan?

Jak wygląda bukszpan wie każdy z nas. Mimo to mało wiemy o tym zielonym krzewie. Najczę...

Więcej »

Pstrąże – miasto duchów

Pstrąże jest miejscem bardzo znanym. Jest to miasto, które znajduje się w województwie dolnośląskim. Nazywane jest nie od dzisiaj polskim miastem duchów. Poznajmy historię tego miejsca.

Co wiemy o tym miejscu?

Pstrąże jest miastem, w którym dominują opuszczone obiekty. Zagrażają one życiu oraz zdrowiu ze względu na stan techniczny budynków. Ogólnie rzecz biorąc są to poradzieckie bloki mieszkalne. Do końca roku 2016 zostało rozebr...

Więcej »
# Tikkurila Emulsja Optiva Satin Matt 7 9l , # TAMARA ŁEMPICKA, # abażury lniane, # ESE Zbiornik na deszczówkę Toskana 300 l , # ikea pax szafa, # ikea drzwi do szafy, # ikea linnmon, # Castorama Bydgoszcz – przyjazny sklep z szerokim asortymentem, # Bukszpan sadzonkowanie – jaką metodę wybrać?, # Pstrąże – miasto duchów