Już od wielu lat płytki marki Tubądzin wyznaczają standardy stylu i elegancji w aranżacji wnętrz i nie tylko! W ofercie polskiego producenta znajdują się zarówno płytki podłogowe, jak i ścienne, do wnętrz i na zewnątrz. Marka słynie z łączenia klasycznego piękna z ekskluzywnością i oryginalnym wzornictwem, stając się idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie stworzyć wnętrze z charakterem. Na swoim koncie ma już ponad 100 kolekcji, które uzupełniane są systematycznie o świeże propozycje! Poznaj kilka jej najlepszych odsłon!

Elegancja w klasycznym stylu – czyli polskie płytki synonimem luksusu

Nie bez powodu płytki Tubądzin uznawane są za symbol elegancji i luksusu w aranżacji. Klasyczne kolekcje marki, takie jak Tubądzin Grand Cave, Royal Place, Regal Stone, Harmonic czy Marmo D’Oro doskonale wpisują się w stylowe wykończenia wnętrz. Wykorzystanie tych płytek w łazienkach, salonach czy foyer tworzy atmosferę wyrafinowanej ekskluzywności, podkreślając jednocześnie unikalny charakter każdego pomieszczenia.

Inną, można stwierdzić nawet, że już kultową kolekcją marki jest Pietrasanta, która swojego czasu zrewolucjonizowała trendy aranżacyjne. Te wyjątkowo piękne płytki z marmurowym wzorem nadają wnętrzom przepychu, robią to jednak w sposób subtelny, bez zbytniej ostentacji. Płytki Pietrasanta są dostępne zarówno w wersji z połyskiem, jak i matowej, na podłogę i na ścianę, idealnie komponują się z eleganckimi aranżacjami, przyciągając uwagę swoją niebanalną estetyką.

Tubądzin – postaw na oryginalność!

Wśród licznych kolekcji Tubądzin nie brakuje i tych o bardziej oryginalnym designie. Ciekawym wzornictwem, które jest nieco bardziej unikatowe, charakteryzują się przede wszystkim takie kolekcje jak Reflection, Coma, Curio, Pastel czy Grunge. Oferują one szeroki wachlarz wzorów i kolorów, umożliwiając stworzenie wnętrz z własnym, unikalnym stylem. Są to płytki, stanowiące idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich przestrzeń wyróżniała się na tle innych.

Minimalizm w nowoczesnym wydaniu od Tubądzin

Minimalizm w aranżacji wnętrz to przede wszystkim funkcjonalność i prostota formy. Kolekcje Tubądzin, które idealnie wpisują się w ten trend, to przede wszystkim Urban Space, Torano, Macchia i Muse. Ich raczej stonowana kolorystyka połączona z nowoczesnymi wzorami, tworzy przestrzeń, która jest zarówno stylowa, jak i praktyczna. Płytki te są doskonałym wyborem dla wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu, gdzie liczy się harmonia i stonowany design, a także dla przestrzeni publicznych w obiektach komercyjnych.

Warto zaznaczyć, że wiele kolekcji Tubądzin powstało ze współpracy z cenionymi w branży projektantami – w tym Maciejem Zieniem czy Dorotą Koziarą. Marka nie boi się odważnych projektów, nie zapominając jednak o tych, którzy cenią klasyczną elegancję. Dzięki temu oferta płytek Tubądzin jest niezwykle zróżnicowana, co daje nieograniczone możliwości kreowania swojej przestrzeni. Pozwalają one na tworzenie wnętrz, które odzwierciedlają indywidualny styl i osobowość właścicieli. W ten sposób wybierając płytki Tubądzin, wybierasz nie tylko jakość, ale i możliwość stworzenia czegoś pięknego i wyjątkowego.