Po owocnej współpracy w Krakowie i Katowicach, Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design i deweloper Develia przenoszą swoje działania na największy rynek mieszkaniowy w Polsce – Warszawę. To jedna z czołowych firm deweloperskich i renomowana pracownia architektury wnętrz, które zdecydowały się na zintensyfikowanie współpracy. Celem jest realizacja aż 1668 mieszkań w ramach 12 projektów deweloperskich w stolicy. Klienci będą mieli możliwość skorzystania z opcji kompleksowego wykończenia wnętrz „pod klucz” lub realizacji własnych, indywidualnych projektów w ramach szeroko cenionej oferty Be individual.

Develia, jedna z czołowych firm deweloperskich w Polsce, wyróżnia się na rynku dzięki nowoczesnej architekturze, innowacyjnym technologiom, wysokiej jakości materiałom i proekologicznym rozwiązaniom. Dzięki tym działaniom tworzy ona ponadczasowe i przyjazne budynki mieszkalne. Za swoje podejście firma została doceniona przez ekspertów rynku nieruchomości, zdobywając 3. miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanego przez magazyn „Strefa Gospodarki”. Wyróżnienie to przyznano przede wszystkim za bogatą ofertę, jakość realizowanych inwestycji oraz zaangażowanie w działania CSR i politykę personalną.

Przez ponad 17 lat działalności, Develia zrealizowała w Polsce blisko 20 tys. lokali mieszkalnych, co stanowi ponad milion metrów kwadratowych powierzchni. Aktualnie w Warszawie firma prowadzi 11 inwestycji, a w planach ma kolejne. W najbliższych latach firma planuje przekazać klucze do 1668 nowych mieszkań, oferując przy tym wszechstronną obsługę – od projektowania wnętrz przez Deer Design po ich wykończenie.

Synergia między Develia a Deer Design, gdzie priorytetem jest jakość usług i obsługa klienta, stanowi znaczący atut na konkurencyjnym rynku warszawskim.

– Nasza współpraca z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design sprawdziła się na rynku krakowskim i katowickim. To zaufany partner, z którym chcemy pracować na największym, warszawskim rynku. Jesteśmy przekonani, że oddajemy naszych klientów w najlepsze ręce ekspertów wnętrz z Deer Design – podkreśla Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develii.

– Jako lider rynku wykończenia wnętrz ogromnie cieszymy się z rozszerzenia naszego partnerstwa z Develią na Warszawę – dodaje Krzysztof Książkiewicz, Dyrektor Sprzedaży w Deer Design. – Nasze firmy łączy dbałość o najwyższe standardy. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych materiałów i terminowości prac, tak samo cenimy przejrzystość procesu współpracy z klientem oraz najwyższy poziom obsługi.

Zgodnie z naszym mottem, które brzmi „Zacznij od wnętrza”, nasza rola zaznacza się już na bardzo wczesnym etapie, bo już w momencie zakupu, kiedy pomagamy klientom w wyborze mieszkań odpowiadających ich potrzebom, wyjaśnia Książkiewicz. Podkreśla przy tym: – Im wcześniej rozpoczniemy współpracę z klientem, tym lepiej. Prace projektowe najlepiej zacząć 2-3 miesiące przed oddaniem inwestycji. To idealny moment na pracę nad układem funkcjonalnym, przygotowanie wizualizacji wnętrz oraz wybór materiałów. W ten sposób prace wykończeniowe możemy zacząć tuż po odbiorze mieszkania przez klienta, ponieważ wiele składowych projektu powstaje na dużo wcześniejszym etapie.

 – Ta współpraca z pewnością zwiększy zadowolenie naszych klientów, bo oznacza jeszcze wyższy poziom komfortu. Zakup mieszkania to proces wymagający wiele namysłu. Dlatego w trakcie dni otwartych w inwestycjach Develii na klientów będą czekać eksperci wykończenia wnętrz z pracowni Deer Design. Wszystko po to, by ułatwić podjęcie trafnej decyzji – wyjaśnia Tomasz Kaleta z Develii. – A po zakupie – eksperci wnętrz, architekci i koordynatorzy Deer Design – wraz z doświadczonymi wykonawcami zamienią marzenia o idealnym domu w rzeczywistość. To właśnie rdzeń komplementarności usług, która połączyła Develię i Deer Design podkreśla.

Warto podkreślić, że Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design, założona w 2016 roku, obecnie zajmuje pozycję lidera w branży projektowania i wykończenia wnętrz w Polsce. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi – począwszy od projektowania wnętrz, poprzez dobór materiałów, realizację prac wykończeniowych i nadzór, aż po zapewnienie gwarancji na wykonane prace.

Deer Design współpracuje również jako partner biznesowy z ponad 120 czołowymi firmami w branży nieruchomości i może pochwalić się realizacją ponad 3500 wnętrz. Firma zdobywa zaufanie średnio 70 nowych klientów każdego miesiąca i aktywnie rozwija swoją ofertę indywidualną skierowaną do sektora premium. W 2023 roku Deer Design z sukcesem rozszerzyła swoją działalność na rynek krakowski, a na wiosnę 2024 roku planowane jest otwarcie nowego oddziału w Trójmieście.