RAZEM” to motto 20. jubileuszowej edycji OKK! design, która odbędzie się 12 września 2023 roku (wtorek) w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. W eleganckim otoczeniu i wspaniałej atmosferze uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać przemówień czołowych polskich architektów i projektantów wnętrz, obejrzeć najlepsze projekty tegorocznej edycji Konkursu Geberit, a przede wszystkim spędzić wspaniały czas w towarzystwie przyjaciół OKK! PR i wybitnych gości. Wydarzenie poprowadzi Katarzyna Jaroszyńska.

OKK! design to cykl spotkań dedykowanych architektom i projektantom wnętrz, organizowany od ponad 11 lat. Projekt jest inicjatywą Olgi Kisiel-Konopka, właścicielki agencji OKK! PR, znana i ceniona specjalistka ds. PR w branży projektowania wnętrz i architektury. Tematy poruszane podczas każdej edycji skupiają się wokół architektury, designu oraz wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, dotykając istotnych i bieżących kwestii w branży. Nic więc dziwnego, że wydarzenie jest wysoko cenione przez architektów, projektantów wnętrz, dekoratorów wnętrz oraz wszystkich profesjonalistów związanym z tą dziedziną.

Jubileuszowa 20. edycja OKK! design ma być zwieńczeniem poprzednich spotkań. Skoncentrowana, jak zawsze, na istotnych i aktualnych kwestiach branżowych, wydarzenie obraca się wokół znaczącego hasła „RAZEM!”, ponieważ wspólne projekty budzą wzajemny szacunek, tworzą niesamowitą energię i dają moc jednostkom. Będziemy mieli okazję to przeżyć 12 września 2023 roku (wtorek) w Pałacu Zamoyskich w Warszawie (siedziba SARP i OW SARP) przy ul. Foksal 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 i planowane jest zakończenie o godzinie 18:30. Wstęp jest wolny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://tiny.pl/cdr4s

Wybitne wykłady, wspaniali goście 20. edycję OKK! design uświetnią wybitni goście specjalni – czołowi polscy architekci i projektanci wnętrz, którzy od lat są przyjaciółmi agencji OKK! PR. Wykłady inauguracyjne wydarzenia wygłoszą Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architekt, Partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci, a także Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz dr hab. Jan Sikora, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, założyciel pracowni Sikora Wnętrza. Następnie, pod szczególnym patronatem Architecture Snob, odbędzie się dyskusja „noke:liny”, w której udział wezmą Karol Pasternak i Piotr Maciaszek, architekci i współwłaściciele NOKE Architects, Paweł Garus, architekt i współzałożyciel mode:lina™, oraz Jerzy Woźniak, architekt i współzałożyciel mode:lina™. Na temat budowania marki w mediach społecznościowych opowiedzą Małgorzata Liebhart i Ada Skwira, architektki i współzałożycielki pracowni WZ studio – projektowanie wnętrz. Spotkan

Spotkanie poprowadzi niezastąpiona Katarzyna Jaroszyńska.

To jednak nie koniec atrakcji. Wystąpieniom gości specjalnych będzie towarzyszyła wystawa najlepszych projektów tegorocznej edycji konkursu Geberit. Na scenie pojawią się także Jacek Tryc, Agnieszka Musiał i Krzysztof Renes. Na uczestników czekać zaś będą upominki w postaci designerskich kubków, pyszny poczęstunek, dobra kawa i przede wszystkim doskonała atmosfera!!!Całość uwieczni fotograf Bartek Barczyk.

Partnerami wydarzenia są marki:

Geberit, VASCO Polska, Parkiet Hajnówka, Dyson, Kontakt-Simon, Domoteka, Carpets&More

Patroni medialni: Elle Decoration, DesignAlive, Czas na Wnętrze, Weranda, A&B, MAGAZIF, WHITE MAD, Archi Snob, designdoc.pl, Domosfera.pl, designteka

Zróbmy to RAZEM, bo razem możemy WSZYSTKO!!!