Stworzone przez Maję Ganszyniec wyjątkowe stoisko nie tylko integruje cztery linie produktowe, ale przede wszystkim tworzy przestrzeń do dialogu między ludźmi i różnymi koncepcjami architektury. W strefie Ceramiki Paradyż będą miały swoją premierę nieoczywiste kolaboracje marki, a eksperci firmy i partnerzy biznesowi będą mieli okazję do dyskusji na temat odważnych trendów wyeksponowanych przez wiodącego producenta płytek ceramicznych w Polsce.

Nowa kategoria produktów oferowanych przez markę Paradyż, takie jak spieki wielkoformatowe, kolekcje slabów, płyty tarasowe 2.0 i nowa odsłona klinkieru, zostały harmonijnie skomponowane przez cenioną polską projektantkę Maję Ganszyniec. Stoisko, które powstało, stanowi miejsce inspiracji zarówno w kwestii designu i łączenia różnych materiałów, jak i dzięki rozmowom i wymianie doświadczeń specjalistów z branży, architektów oraz projektantów różnych dziedzin.

Ceramika Paradyż, jako polska firma z największą ofertą produktową, zaprezentuje barwione w masie spieki wielkoformatowe TRI-D, trendy kolekcje slabów, takie jak Monumental, cieszący się ogromną popularnością oraz wytrzymałe i uniwersalne płyty tarasowe 2.0. Podczas targów zostaną również zaprezentowane odważne projekty, w tym nowatorska koncepcja klinkieru dzięki kolekcji Sundown by Maja Ganszyniec.

„Wyjątkowe projekty zrodziły się z odwagi, która jest jedną z wartości stanowiących fundament naszej firmy. Odwaga w projektowaniu, w biznesie i w patrzeniu w przyszłość. To motto Ceramiki Paradyż i ludzi, którzy ją tworzą.” – mówi dr Anna Tępińska-Marcinek, Współwłaścicielka i Członkini Zarządu Ceramiki Paradyż.

Na stoisku można będzie spotkać autorkę projektu, cenioną zarówno w Polsce, jak i na świecie, projektantkę Maję Ganszyniec. Ponadto, gośćmi specjalnymi w strefie Ceramiki Paradyż będą znane polskie projektantki, takie jak Gosia Baczyńska, która od lat współpracuje z marką i stworzyła już 7 spektakularnych kolekcji płytek ceramicznych. Na targach zostanie również zaprezentowana kolekcja biżuterii autorstwa Anny Orskiej, stworzona w duchu „zero waste” z wykorzystaniem odpadów poprodukcyjnych z kolekcji Monumental.

Warto także wspomnieć o nietuzinkowym stole zaprojektowanym przez Oskara Ziętę. Blat wykonany z spieku wielkoformatowego TRI-D, połączony z nogami Chippensteel Inox, stanowi idealną mieszankę innowacyjności i nowoczesnego wyposażenia wnętrz. Na stoisku będzie można podziwiać również inne projekty Oskara Zięty, takie jak popularne na całym świecie krzesła i stołki Ultraleggera oraz taborety Plopp wykonane w technologii FiDU.

Ceramika Paradyż to ogromna firma obecna na wielu rynkach, nie mogło jej zabraknąć na tak prestiżowych targach jak Cersaie w Bolonii. Wysłano na te targi silny zespół ekspertów, który obejmuje wszystkie aspekty projektowania, produkcji, marketingu i sprzedaży. Ceramika Paradyż, będąc liderem branży, zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę.

Podsumowując, 40. edycja prestiżowych targów dla producentów ceramiki odbędzie się na ponad 145 000 metrów kwadratowych, a swoje produkty zaprezentuje 630 firm z całego świata. W 15 salach wystawowych bolońskiego Centrum Wystawowego spotkają się profesjonaliści, architekci i dziennikarze gotowi do dyskusji na temat aktualnych i innowacyjnych trendów w designie. To idealna okazja do nawiązywania nowych relacji biznesowych i umacniania istniejących.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Paradyż w hali 19 na stanowisku C40-D39 podczas jubileuszowej edycji targów Cersaie, które odbędą się w dniach 25-29 września 2023 roku.