Właściciel tego przestronnego apartamentu we Wrocławiu został zachwycony jego malowniczym położeniem, niemalże nad samą Odrą. To miejsce, otoczone zielenią i z widokiem na rzekę, stało się naturalną inspiracją do stworzenia wnętrza o ponadczasowym charakterze. Pracownia Decoroom, specjalizująca się w kompleksowym wykończeniu wnętrz od ponad 14 lat, była odpowiedzialna za aranżację tego apartamentu.

Osiedle Olimpia Port, położone na obrzeżach Wrocławia nad Kanałem Żeglugowym, jest miejscem, które przyciąga potencjalnych mieszkańców swoim malowniczym otoczeniem. Dzięki dobrej infrastrukturze i pięknej zieleni zachęca do aktywności na zewnątrz oraz pracy z domu. Inwestor wybrał to miejsce ze względu na spokój i komfort, a zlecił pracowni Decoroom stworzenie aranżacji tego apartamentu.

Projekt tego 92-metrowego apartamentu skupia się na potrzebach Inwestora, który ceni sobie ponadczasowy design i elegancję opartą na prostych rozwiązaniach. Wnętrze jest utrzymane w stonowanych barwach, przeważające odcienie szarości przełamane głębokim granatem w postaci aranżacyjnych akcentów. Szklane drzwi prowadzące do gabinetu nawiązują do stylu loftowego, a także inspirują wybór lamp reprezentatywnych dla tego stylu. Panele winylowe Tarkett w kolorze drewna dodają ciepła całej przestrzeni.

Gabinet jest centralnym punktem, w którym Inwestor może cieszyć się widokiem zza okien podczas pracy. Granatowa sofa pozwala na relaks i przyjęcie gości. Stonowany odcień niebieskiego na jednej ze ścian oraz białe fronty zabudowy, z przerwami na czarne, metalowe uchwyty, nadają wnętrzu charakterystyczny loftowy wygląd.

Salon z otwartą kuchnią tworzy elegancką i funkcjonalną strefę dzienną. Wygodna kanapa w kolorze granatu i okrągłe stoliki z kloszami z przydymionego szkła dodają uroku całej przestrzeni. Kuchnia, utrzymana w szarości i ozdobiona hiszpańskimi płytkami granatowymi na pasie roboczym, jest zarówno elegancka, jak i praktyczna. Wyspa z designerskimi hokerami i miejsce na posiłki jest miejscem spotkań i rozmów.

Sypialnia jest miejscem relaksu i odpoczynku. Duże łóżko w jasnej tkaninie i przytulne tkaniny tworzą kameralną atmosferę. Zabudowa garderobiana i drewniana podłoga dodają elegancji pomieszczeniu.

Łazienki zachwycają ponadczasowym połączeniem drewna i szarości. Gres imitujący beton, deski na podłodze i elementy bieli nadają im elegancji. Kabina prysznicowa i ceramika marki Roca w kolorze białym optymalizują przestrzeń i dodają jej lekkości.

To apartament, który łączy w sobie elegancję, ponadczasowy design i funkcjonalność, tworząc miejsce, w którym Inwestor może cieszyć się spokojem i pięknymi widokami. Pracownia Decoroom stworzyła wnętrze, które odzwierciedla malownicze otoczenie nad Odrą i sprawia, że mieszkanie to jest idealnym miejscem do życia.

Projekt wnętrza i stylizacja: Aleksandra Miodowska, architekt wnętrz Decoroom

Zdjęcia: Marek Koptyński

Więcej na: https://www.decoroom.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu

Instagram: https://www.instagram.com/decoroom_eu/

O DECOROOM

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 14 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

*** DECOROOM jest laureatem European Property Awards – Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”.

*** Jest Członkiem Wpierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.