Wkrętarka Parkside dostępna w Lidlu posiada bardzo dobre opinie. Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz, zapoznaj się z informacjami na temat parametrów niektórych modeli.

Wkrętarka Parkside — opinie

Marka Parkside cieszy się spora popularnością z uwagi na dobrą jakość elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Wszystkie produkty dostępne są w stałej sprzedaży w ogólnodostępnym sklepie internetowym Lidl.

Wkrętarki Parkside produkowane są przede wszystkim w Chinach, a ich jakość jest na naprawdę zadowalającym poziomie. Dodatkowym atutem jest przystępna cena, która konkuruje z innymi markami produkującymi elektronarzędzia o zbliżonej jakości.

Wybór wkrętarek w Lidlu nie jest zbyt duży, jednak jest wystarczający, aby każdy znalazł coś dla siebie. Elektronarzędzia dedykowane są przede wszystkim do amatorskiego użytku. Świetnie sprawdzą się w przypadku drobnych napraw, montażu mebli, a także przy wkręcaniu wkrętów w ściany.

Wkrętarka Parkside — na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup konkretnej wkrętarki, warto zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • napięcie, które decyduje o tym, do jakiego materiału sprawdzi się wkrętarka;
  • dodatkowe wyposażenie wkrętarki — niektóre modele posiadają oświetlenie LED, które zdecydowanie ułatwia pracę, szczególnie w zaciemnionych i trudno dostępnych miejscach. Część zestawów posiada złączki, dzięki którym można szlifować bądź ciąć różnego rodzaju materiały. Dzięki temu nie trzeba kupować kilku urządzeń, ponieważ wszystkie funkcje można mieć w jednym miejscu;
  • udar, który pozwala na pracę na bardzo twardych materiałach, takich jak beton lub cegła. W przypadku wkrętarek bez udaru praca możliwa jest w drewnie, materiałach drewnopochodnych i drewnopodobnych, czy też karton-gipsie. Nie powinno się stosować zamiennie tych zaleceń, ponieważ można doprowadzić do uszkodzenia materiału, a nawet samej wkrętarki.

Wkrętarka Parkside — modele

RANKING WIERTARKO WKRĘTAREK PARKSIDE - pro-ranking.pl
Wkrętarka Parkside opinie

Wśród proponowanych modeli znajdziemy:

Wkrętarki Parkside 2-biegowe akumulatorowe z udarem PSBSA 20-Li B2 20V

Zestaw nie zawiera akumulatora oraz ładowarki. Wkrętarki w Lidlu tego modelu zostały wyposażone w silnik z przekładnią 2-biegową. Maksymalny moment obrotowy wynosi 45Nm. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia udaru.

Wiertarko wkrętarki Parkside akumulatorowe PDSSA 20-Li A1

To wkrętarka akumulatorowa z udarem, która została wyposażona w dodatkowy uchwyt do bitów, a także złączkę czworokątną. Dużym ułatwieniem w pracy jest lampa robocza LED.

Wiertarko wkrętarki Parkside akumulatorowe PBSA 12 D2

wkrętarki tego modelu dedykowane są do amatorskiego użytku. Zestaw nie zawiera akumulatora oraz ładowarki.

Wkrętarki Parkside akumulatorowe 4V PAS 4 C4

Zestaw jest wyposażony w nasadkę momentu obrotowego, nasadkę tnącą, kątową, a także mimośrodową. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie można zyskać wielofunkcyjne narzędzie.

Wkrętarka akumulatorowa 4V PAS 4 C4 w pudełku prezentowym

W odróżnieniu od poprzedniego modelu, w zestawie nie znajdują się żadne dodatkowe nasadki. Jednak ładne opakowanie sprawia, że produkt jest gotowy od razu do wręczenia jako prezent.

Wkrętarka akumulatorowa Parkside 4V PSSA B2

Wkrętarki w Lidlu tego modelu są wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED, które ułatwia pracę.

Wiertarko wkrętarki Parkside 4-w-1 PKGA 20-Li C2

To elektronarzędzie, które posiada aż 4 funkcje. Jest to nie tylko wiertarko wkrętarka, ale również urządzenie wielofunkcyjne, szlifierka, a także piła szablasta.

Wiertarko wkrętarki Parkside PDSSA 20-Li A1, 20V

To wkrętarka udarowa, która została wyposażona w dodatkowe oświetlenie LED. Dodatkowym ułatwieniem jest antypoślizgowy uchwyt.

Wkrętarki Dewalt DCD 710 C2, 10,8V

Do zestawu dołączona jest ładowarka oraz dwie baterie.

Parkside Performance akumulatorowa wiertarkowkrętarka 20 V PABSP 20

Urządzenie wyposażone jest między innymi w blokowanie wrzeciona, jak i również magnetyczny uchwyt do bitów.