W Centrum Designu Domoteka oficjalnie otworzył się salon marki Primavera Furniture, cenionego polskiego producenta mebli klasy premium. Salon, zajmujący blisko 550 m2, przyjął pierwszych klientów 10 stycznia 2024 roku.

Primavera Furniture to renomowany polski producent mebli tapicerowanych, stołów i stolików, z szeroką ofertą zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Marka jest znana z wysokiej jakości produktów premium o nowoczesnym i eleganckim designie, wykonanych z wysokogatunkowych tkanin obiciowych. Założona w 2006 roku, zdobyła popularność w Europie Środkowej, Zachodniej, Skandynawii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Jestem niezwykle podekscytowany otwarciem nowego salonu Primavera Furniture w Warszawie. Wymagało to dużo ciężkiej pracy, intensywny okres przedświąteczny nie ułatwiał zadania naszemu zespołowi. Niemiej chciałbym im wszystkim gorąco podziękować za ogromne zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w realizację tego projektu. Uzyskany efekt spełnił nasze oczekiwania i jesteśmy z niego bardzo dumni. Wybierając kolekcję prezentowaną w nowym sklepie chcieliśmy pokazać topowe produkty, cieszące się zainteresowaniem klientów od wielu lat. Znajdą tam Państwo także najnowsze bestsellery, które z niemałym powodzeniem wprowadziliśmy do kolekcji w ubiegłym roku. Szczerze wierzę w to, że sprostamy wszystkim wymaganiom klientów odwiedzających Domotekę, a zaprezentowana gama produktów wyróżni nas na tle znakomitej konkurencji. Bardzo się cieszę na myśl o otwarciu i chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do wizyty w nowym sklepie Primavery – mówi Robert Hestkowski, Prezes firmy Primavera Furniture.

Nowa przestrzeń znajduje się w Centrum Designu Domoteka przy ul. Malborskiej 41, zajmując obszar o powierzchni 544,44 m2.