Zastanawiasz się jak w łatwy i szybki sposób poprawić wygląd ściany? Odpowiedź jest prosta – sięgnij po panele drewniane Skotiwood, dzięki którym stworzysz nietuzinkową i nowoczesną aranżację ściany oraz wniesiesz do wnętrza nieco wyrafinowanego szyku. Panele 3D charakteryzują się nietuzinkowym wzornictwem oraz funkcjonalnością, dzięki czemu świetnie sprawdzą się zarówno w domowych, jak i biurowych wnętrzach.

Czym są panele drewniane na ścianę Skotiwood?

To drewniane płyty o nietypowych kształtach, takich jak kwadraty i heksagony, które umożliwiają tworzenie trójwymiarowych wzorów na ścianach. Panele występują w różnych grubościach, co pozwala na uzyskanie różnych efektów wizualnych. Dostępny jest między innymi panel dekoracyjny drewniany o grubości 6 mm oraz panel o grubości 12 mm. Ułożone obok siebie heksagony o różnych grubościach stworzą kompozycję przypominającą plaster miodu. Ponadto panele drewniane na ścianę Skotiwood występują w różnych wielkościach, dzięki czemu dekoracje można idealnie dopasować do własnych preferencji i ilości miejsca, jakim dysponujemy.

Stwórz nowoczesną aranżację ściany dzięki panelom Skotiwood

W ofercie Skotiwood znajdziemy heksagony z mchem oraz panele w formie tablicy, po których można pisać kredą. Heksagony z mchem i kompozycją roślinną to doskonała propozycja dla miłośników natury i stylu botanicznego. Panele drewniane na ścianę Skotiwood porośnięte mchem stworzą ciekawą kompozycję z drewnianymi panelami i wniosą do wnętrza przytulność i ciepło. Mech chrobotek nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych ani pielęgnacyjnych i może stanowić dekorację solo lub w zestawie z innymi panelami. Jest to idealna opcja dla osób, które pragną wprowadzić nieco zieleni do wnętrza, ale nie mają czasu zajmować się żywymi roślinami. 

Z kolei panele drewniane na ścianę Skotiwood w formie tablicy świetnie sprawdzą się w kuchni do tworzenia notatek oraz do pokoju dziecięcego i z pewnością sprawią wiele frajdy najmłodszym domownikom. Można na nich pisać notatki, listy, przepisy czy rysować. Dodatkowo, w ofercie Skotiwood znajdziemy heksagony-wieszaki, które idealnie sprawdzą się w wiatrołapach i korytarzach. Wieszaki te łączą funkcjonalność z oryginalnym designem, a ich kształt doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Dzięki wieszakom w kształcie heksagonu Twój korytarz zyska nowoczesny wygląd i stanie się prawdziwą wizytówką domu lub mieszkania.

Podświetlany panel dekoracyjny drewniany

Aby nadać aranżacji jeszcze więcej nowoczesności i oryginalnego wyglądu, warto zastosować panel dekoracyjny drewniany z podświetleniem LED. Światło można skierować w dowolnym kierunku, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Trzeba jednak pamiętać, że panel podświetlany ma grubość 12 mm i najlepiej jeśli światło skierujemy na panel cieńszy – w ten sposób nie tylko spotęgujemy wrażenie głębi, ale także efektownie doświetlimy wnętrze. Światłem można podświetlić heksagon z mchem lub biały heksagon – wówczas przestrzeń stanie się optycznie większą a aranżacja jeszcze bardziej nowoczesna.