Mogą nie rzucać się w oczy, a mimo to, dodają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Nowości marki VOX to bohaterowie drugiego planu, którzy potrafią całkowicie odmienić odbiór wnętrz, wprowadzając finezję, elegancję i wygodę użytkowania.

1. Lustra w organicznych kształtach

Zaprojektowane przez Dominikę Drezner-Ilczuk lustra marki VOX to prawdziwe dzieła sztuki inspirowane organicznymi formami natury. Ich bezramkowy design pozwala im doskonale wtapiać się w tło pomieszczenia, pasując do różnych aranżacji. Lustra Pebble, Oblo i Longi nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, ale także dodają elegancji, zwłaszcza gdy są umieszczone w sypialni czy przedpokoju.

2. Krzesła tapicerowane: elegancja na czterech nogach

Nowe krzesła marki VOX, Onest i Komm, to połączenie wygody, elegancji i nowoczesnego designu. Jasne kolory tapicerki oraz ukośne nogi nadają im lekkości i stabilności. Prosty, nowoczesny design sprawia, że doskonale komponują się z innymi meblami, np. przy biurku czy toaletce. Dostępne w wersji z nogami drewnianymi lub czarnymi, pozwalają dopasować się do różnych stylów wnętrz.

3. Fotel bujany Stan: wygoda i design

Fotel Stan marki VOX to połączenie uniwersalnego designu, funkcjonalności i komfortu. Zaprojektowany przez Martę Krupińską, ten fotel bujany oferuje możliwość personalizacji dzięki bogatej palecie tkanin obiciowych. Jego szerokie siedzisko sprawia, że to idealne miejsce na relaks, czy to przy lekturze książki, czy podczas chwil odpoczynku z bliskimi.

Ostateczne spojrzenie

Te trzy nowości od VOX to bohaterowie drugiego planu, którzy potrafią zdobyć uznanie, choć może nie rzucają się od razu w oczy. Z ich pomocą wprowadzisz do swoich wnętrz powiew świeżości, nie naruszając harmonii aranżacji. Dowiedz się więcej na vox.pl, i odkryj, jak te dyskretne elementy mogą całkowicie zmienić atmosferę w Twoim domu.