BoConcept, znany producent mebli, przedstawia nową, zmysłową odsłonę swoich ponadczasowych produktów na sezon wiosna-lato 2024. Wprowadzając ekscytujące tkaniny i materiały, BoConcept odświeża niektóre ze swoich najpopularniejszych mebli, a także oferuje całkiem nowy produkt, który stał się już synonimem odpoczynku i wyjątkowego komfortu.

Dom jest naszą najcenniejszą przestrzenią, miejscem, gdzie czujemy się najlepiej. Dlatego też najnowsze aktualizacje tkanin od duńskiej marki BoConcept mają na celu stworzenie przestrzeni, w której każdy element, każda faktura opowiada historię zwiększonego komfortu i subtelnej elegancji.

Najważniejsze materiały na nowy sezon, na które warto zwrócić uwagę:

Skóra Nordic Grain na kultowym fotelu Imola

Skóra Nordic Grain to semianiilinowy materiał stworzony we współpracy z firmą SPOOR, pełen identyfikowalności i biodegradowalności. Ta skandynawska, ręcznie wykonana skóra charakteryzuje się jedwabiście gładką, jednolitą powierzchnią. Claus Ditlev Jensen, Collection and Visuals Director, podkreśla jej praktyczność i trwałość, mówiąc, że Nordic Grain jest idealnym wyborem dla osób poszukujących piękna i funkcjonalności w jednym.

Przedstawiamy tkaninę Ravello na sofie Modena

Minimalistyczna sofa Modena teraz dostępna jest w „pluszowej” odsłonie dzięki tkaninie Ravello. Ten aksamitny materiał, certyfikowany przez STANDARD 100 by OEKO-TEX®, dodaje ciepła, tekstury i luksusu, czyniąc każde wnętrze wyjątkowo przytulnym.

Kolekcja Santiago w naturalnym i ciemnym dębie

Morten Georgsen projektując kolekcję Santiago, zastosował blaty z naturalnego i ciemnego dębu, oferując klientom kolejne ekskluzywne wykończenie. Naturalne usłojenie dębu dodaje ciepła prostym liniom i miękkim krzywiznom, tworząc idealne warunki do wspólnego stołowania i codziennego użytku.

Stół jadalniany Kingston z blatem w popielatej ceramice

Stół Kingston, który zdobył popularność dzięki swojej nordyckiej lekkości i minimalizmowi, w nowym sezonie prezentuje opcję blatu z popielatej ceramiki. Ta opcja dodaje głębi zaokrąglonym krawędziom, tworząc stylowy i funkcjonalny mebel do nowoczesnych wnętrz.

Fotel rozkładany Tilburg

Odpowiadając na rosnące znaczenie relaksu w życiu codziennym, BoConcept wprowadza fotel rozkładany Tilburg. Puszyste, pikowane pionowe szwy zaprojektowane przez Fransa Schrofera zapewniają miękkość i ukojenie. Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi, fotel łatwo dostosowuje się do potrzeb użytkownika, oferując maksymalny komfort wypoczynku.

BoConcept kontynuuje tradycję dostarczania wysokiej jakości, trwałych i estetycznie ponadczasowych mebli, które są świadome potrzeb środowiskowych i estetycznych współczesnych konsumentów.

Produkty, tkaniny i materiały BoConcept SS24 na nowy sezon zachęcają wymagających konsumentów na całym świecie do wyboru dokładnie tego, jak chcą czuć się w swoim domu; odzwierciedla to szerszy przekaz marki skierowany do konsumentów w haśle: „Live Ekstraordinær”.