13 lutego b.r. w warszawskim showroomie ILUMA, przy ulicy Niecałej 10, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – „Kryształowy rytuał harmonii”. Znani architekci wnętrz mieli okazję zgłębić tajniki wpływu kryształów na przestrzeń oraz poznać sekrety dobierania naturalnych kamieni, aby wzmocnić energię wnętrz. Spotkanie to, zorganizowane przez Katarzynę Jasińską i Piotra Jakóbczaka, założycieli marki ILUMA, we współpracy z agencją OKK! PR, stało się okazją do odkrywania własnej energii i poszukiwania harmonii wewnętrznej.

ILUMA – marka, która powstała z miłości do kryształów

ILUMA to marka reprezentowana przez grupę pasjonatów, którzy dzielą się swoją wiedzą i pasją z innymi. Katarzyna Jasińska, odkrywczyni potencjału kryształów, bioenergoterapeutka i nauczycielka energetycznej świadomości, prowadzi zespół, inspirując do zadawania pytań i odkrywania nowych perspektyw. Piotr Jakóbczak, inicjator misji ILUMA, z entuzjazmem i determinacją buduje spektakularną kolekcję kryształów, dzieląc się swoimi odkryciami i doświadczeniami. Razem tworzą zgrany duet, który na co dzień inspiruje do odkrywania magii kryształów i ich wpływu na otoczenie.

Praca w projekcie ILUMA to misja, niebywała przyjemność i proces tworzenia gigantycznego dzieła sztuki. Dla Was, na Waszych oczach, w Waszych przestrzeniach. Dziękujemy, że zapraszacie nas do swoich najskrytszych zakamarków i w zaufaniu pozwalacie obsadzać je wzmacniającymi, harmonizującymi i wspierającymi kryształami – zgodnie przyznają Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak.

Każdy kryształ w naszej kolekcji jest unikatowym arcydziełem, które natura stworzyła przez tysiąclecia. Te naturalne skarby można podziwiać w Galerii D’Alchemy x ILUMA, położonej w sercu Warszawy, gdzie znajduje się nasz showroom. Miejsce to, choć zlokalizowane w centrum tętniącego życiem miasta, dzięki ekspozycji kryształów, zamienia się w spokojną przystań, w której goście mogą odpocząć przy filiżance aromatycznej herbaty, otoczeni kojącą energią kryształów.

Wystawa „Kryształowy rytuał harmonii”

Podczas wyjątkowego wydarzenia „Kryształowy rytuał harmonii”, zaproszeni architekci i projektanci wnętrz, wśród których byli Anna Koszela, Katarzyna Szostakowska, Dorota Szaroszyk, Iga Sawicka z SAAN Architekci, czy Agnieszka Lesiuk z Art Design Studio, mieli szansę doświadczyć tej magicznej atmosfery. Już przy wejściu witani byli różaną kombuchą oraz wykwintnym cateringiem od cukierni Eter, demonstrującym, że wegańskie słodkości mogą zachwycać zarówno smakiem, jak i wyglądem.

Spotkanie zainaugurowała Olga Kisiel-Konopka, dyrektor zarządzająca agencji OKK! PR, która witała gości. Następnie Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak, założyciele ILUMA, zaprosili obecnych w pasjonującą podróż po świecie kryształów. Z ogromną pasją dzielili się swoimi doświadczeniami z kryształami, tłumacząc, jak są one wydobywane i jak można je harmonijnie wkomponować w domowe wnętrza. Ujawnili również sekrety, jak kryształy wpływają na nasze otoczenie i jak wybrać te idealne, aby wnętrza napełnić pozytywną energią.

Na wystawie prezentowano imponujące kryształy i kamienie naturalne, głównie pochodzące z Madagaskaru, które osobiście wydobywa właściciel. Wśród nich znajdowały się fluoryt, ametyst, kryształ górski, kwarc dymny, jaspis oceaniczny i septaria. Każdy z tych kryształów, będąc dziełem sztuki, przyciągał uwagę i zachwyt uczestników. Na zakończenie każdy z gości otrzymał w prezencie wyjątkowy kryształ, aby zabrać ze sobą kawałek tej kryształowej magii i zawsze mieć dostęp do skondensowanej energii natury.

Więcej informacji o kryształach i ich wpływie na wnętrza można znaleźć na https://iluma.pl/.