Marka Gree jest liderem pod względem ilości oraz różnorodności klimatyzatorów ściennych. Z każdym rokiem pojawiają się nowości, które zaskakują innowacyjnością oraz wyszukanym wzornictwem. Pozytywne opinie, jakie zbiera zwykle klimatyzator Gree, dotyczą szerokiego wachlarzu funkcji oraz znikomej awaryjności. Ponadto producent oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie produkty.

Klimatyzator Gree — opinie

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu i oczekiwaniom klientów, marka Gree od lat rozwija swoją ofertę, prezentując każdego roku nowe, udoskonalone konstrukcje i parametry pracy istniejących modeli. Aktualnie, jako jedyna z liczących się marek na rynku, oferuje aż 8 modeli ściennych typu split. Jednak silna pozycja i uznana marka to nie tylko bogata oferta. Jakie są zatem zalety i cechy wyróżniające klimatyzatory Gree na tle innych klimatyzatorów?

Jedną z głównych zalet jest wprowadzona od marca bieżącego roku 5-letnia gwarancja na urządzenia z oferty marki. Tak długim okresem gwarancji może pochwalić się jedynie kilku najlepszych producentów. Na decyzję wpływ miało 14 lat działalności, które potwierdziły niską awaryjność i niezawodność klimatyzatorów Gree. Nowa gwarancja obejmuje modele Lomo Economic, Lomo Luxury, Viola Perfect, Cozy Mirror, Cozy Silver, Change, U-Crown oraz nowość roku 2017 Bora.

Wśród klimatyzatorów serii Premium, najciekawsze propozycje to klimatyzator Gree U-Crown, G-TECH oraz LOMO Luxury PLUS. Czym się wyróżniają?

U-CROWN – topowy klimatyzator Gree w nowej odsłonie

To nowość 2020, przy czym klimatyzator U-CROWN powstał na bazie popularnego od lat modelu U-Crown. Nowy model opiera się na jednak bardziej ekologicznym i tańszym czynniku R32. Skutkiem tego ulepszenia jest również podwyższenie współczynników EER i COP, co wpływa na jeszcze bardziej energooszczędną pracę klimatyzatora.

Konsumenci chwalą sobie ten model za efektywność i wydajność, a także wyszukaną estetykę, U-CROWN na R32 jest od teraz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych panela: srebrnym i złotym. To, co pozostaje niezmienne w przypadku tego modelu to bogate możliwości sterowania i wiele funkcji, m.in. 7 prędkości wentylatora, 3 tryby snu, funkcja +8°C i I Feel, a także kontrola nawiewu powietrza w pionie i poziomie.

G-TECH – rewolucja w serwisowaniu!

Kolejną nowością w ofercie Gree jest klimatyzator G-Tech o innowacyjnej konstrukcji, która umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie. To wszystko wpływa na dłuższą żywotność urządzenia i ograniczenie niekorzystnego wpływu na zdrowie użytkowników. Nowo wprowadzonym rozwiązaniem jest również żaluzja kierująca nawiewem powietrza jednocześnie w pionie i poziomie.

Klimatyzator G-TECH chwalony jest przez użytkowników za szeroki zakres funkcji, maksymalną wydajnością oraz stylowy wygląd panelu przedniego i obudowy bocznej. Opływowy kształt i złote, dekoracyjne wstawki dodają mu elegancji i pozwalają świetnie wkomponować się w niemal każdą aranżację wnętrza. G-Tech to najnowsza technologia i ponadczasowy design w jednym.

LOMO Luxury PLUS – niezawodny LOMO wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności

Model LOMO Luxury PLUS to wzbogacona wersja dotychczasowego modelu Lomo Luxury. Nowszy model posiada żaluzję pionową i poziomą (w miejsce tylko poziomej), 7 biegów wentylatora (dotychczas było ich 5) oraz 3 tryby snu (wcześniej 1). Urządzenie jest rónież znacznie efektywniejsze energetycznie (wyższe współczynniki EER i COP), a zarazem cichsze (zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Wersja LOMO Luxury PLUS jest w stanie ogrzewać pomieszczenia do -22°C (LOMO Luxury w zależności od wydajności: do -15, -20 lub -22°C). Dzięki tym ulepszeniom LOMO Luxury PLUS wchodzi na wyższy poziom komfortu oraz efektywności pracy.