Wybór i kupno mieszkania, a także jego finalne wykończenie, to proces zarówno ekscytujący, jak i potencjalnie stresujący dla wielu osób. Konieczność podejmowania ważnych i często kosztownych decyzji bywa przytłaczająca. Dlatego, dnia 19 kwietnia, Oddział Warszawski Polskiego Związku Firm Deweloperskich we współpracy z firmami Decoroom, Otodom i Finamax organizuje spotkanie skierowane do aktywnych poszukiwaczy mieszkań na rynku pierwotnym.

Dla każdej osoby, która już przeszła przez proces zakupu swojego pierwszego mieszkania, wiadomo, że znalezienie idealnej oferty wśród wielu dostępnych na rynku może być wyzwaniem, a cały proces może trwać kilka miesięcy. Dlatego warto skorzystać z platform, które wykorzystują sztuczną inteligencję do dostosowania prezentowanych ofert do naszych preferencji, umożliwiają wirtualne spacery po mieszkaniach w trakcie budowy oraz pozwalają na zapoznanie się z różnymi aranżacjami wnętrz.

Na spotkaniu zostaną poruszone następujące tematy:

  • Jak szukać mieszkania i jak nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja, mogą pomóc w procesie poszukiwań – na ten temat opowie Justyna Lachowska z Otodom.
  • Finansowanie mieszkania na korzystnych warunkach – pytanie, które nurtuje wiele osób w dzisiejszych czasach. Odpowiedzi na to pytanie udzieli Mariusz Grzęda z firmy Finamax.
  • Kwestie związane z odbiorem mieszkania od dewelopera oraz projektowanie i wykańczanie wnętrz zostaną omówione przez ekspertów z pracowni Decoroom, Alicję Janiak i Michała Szymańskiego.

Po wystąpieniach, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami, co pozwoli na uzyskanie konkretnych porad i odpowiedzi na swoje pytania związane z procesem zakupu i wykończenia mieszkania.

Program:

  • ABC kupna mieszkania. Gdzie szukać? Na co zwrócić uwagę? – Justyna Lachowska, Otodom
  • Kredyt hipoteczny na dobrych warunkach – czy obecnie to możliwe? – Mariusz Grzęda, Finamax 
  • Współpraca z architektem wnętrz na etapie zakupu mieszkania – Alicja Janiak i Michał Szymański, Decoroom
  • Indywidualne rozmowy z ekspertami

Data: 19 kwietnia 2023 r., g. 17:00

Miejsce: Showroom Decoroom, ul. Nowogrodzka 62B, Warszawa

Link do rejestracji: https://forms.gle/Q8snTnXY753FoqhG7