Dzięki współpracy z deweloperem, specjalistyczna pracownia Deer Design Business zapewnia klientom nabywającym apartamenty w Forest Międzyzdroje usługę „pod klucz” obejmującą projektowanie i wykończenie wnętrz na wysokim poziomie. Klienci nie muszą martwić się poszukiwaniem projektantów czy koordynacją prac ekip remontowych, dostawczych i montażowych.

Położona w otoczeniu lasu, ale jednocześnie blisko centrum nadmorskiego kurortu, inwestycja Forest Międzyzdroje składa się z 212 luksusowych apartamentów przeznaczonych na wynajem. Oprócz uroków natury, właściciele i goście mają dostęp do bogatego zaplecza rekreacyjnego, obejmującego spa, basen, siłownię, plac zabaw oraz możliwość dojazdu meleksem na plażę.

Aby ułatwić klientom wykończenie i wyposażenie apartamentów zgodnie z ustalonym standardem i budżetem, deweloperzy, Homeland Development i Chomar, podjęli współpracę z doświadczoną pracownią Deer Design Business. Firma ta ma na swoim koncie obsługę klientów korporacyjnych, takich jak PRS czy Aparthotele.

Po szczegółowej analizie potrzeb dewelopera, zespół Deer Design Business przygotował kompleksową ofertę wykończenia apartamentów, uwzględniając ich pierwotne rozkłady i stopień zaawansowania prac na budowie. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się gotowymi do zamieszkania i wynajmu apartamentami bez konieczności angażowania się w proces projektowy i wykonawczy.

Kompleksowo i profesjonalnie

Deer Design Business opracował kompletny projekt wnętrz, umożliwiając klientom odebranie apartamentów w pełni wykończonych i umeblowanych – gotowych do przyjęcia najemców.

Podczas projektowania wnętrz na wynajem, należy pamiętać, że są one przeznaczone dla szerokiej grupy użytkowników, a nie tylko dla konkretnych osób. Dlatego proponowany wystrój powinien być zgodny z aktualnymi trendami, jednocześnie będąc ponadczasowy, aby uniknąć szybkiego przestarzenia. Istotna jest także trwałość materiałów, łatwość w utrzymaniu czystości oraz możliwość szybkiej i bezproblemowej wymiany elementów wyposażenia w przypadku awarii.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w realizacji inwestycji komercyjnych, zespół Deer Design Business proponuje sprawdzone materiały wykończeniowe, charakteryzujące się nie tylko estetyką, ale również niezawodnością w codziennym użytkowaniu. Na przykład, w kuchni zastosowano blat z płyty kompaktowej HPL, co umożliwiło montaż podwieszanego zlewu. Taka konstrukcja ułatwia codzienne sprzątanie i zapewnia, że przypadkowe rozlane płyny nie zaszkodzą blatowi. Ponadto, wybór armatury kuchennej z powłoką w kolorze szczotkowanej stali eliminuje widoczność odcisków palców i śladów po kroplach wody.

Biorąc pod uwagę, że Forest Międzyzdroje to w rzeczywistości obiekt hotelowy, projektanci zadbali o to, aby proponowane rozwiązania spełniały wszystkie wymogi techniczne dla tego typu budynków. Wszystkie tapety, zabudowy meblowe i tekstylia dekoracyjne uwzględnione w projekcie posiadają odpowiednią klasę trudnopalności.

Więcej niż oferta

Apartament pokazowy stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych nabywców, aby osobiście ocenić, jak mogą wyglądać ich przyszłe inwestycje. Możliwość obejrzenia wnętrza i dokładnej analizy jego funkcjonalności oraz jakości wykonania znacząco ułatwia podjęcie decyzji o zakupie.

Wystrój wnętrza został starannie dostosowany do nowoczesnej i eleganckiej bryły budynku, jednocześnie harmonijnie wpisując się w charakter leśnego otoczenia nadmorskiego uzdrowiska. Dominują tu ciepłe beże oraz jasne drewno, z dodatkiem modnych czarnych akcentów.

Stonowana kolorystyka jasnego salonu, z którego można wyjść na 15-metrowy balkon, oraz wygodna sofa, która w razie potrzeby może pełnić rolę miejsca do spania dla dwóch osób, zachęcają do relaksu. W pełni wyposażona kuchnia i funkcjonalna jadalnia, z 4-osobowym stołem, który może służyć również jako miejsce do pracy, zapewniają komfort użytkowania.

W łazience zaplanowano wygodną i bezpieczną kabinę prysznicową typu walk-in, a przyjemność kąpieli gwarantuje deszczownica.

Duże łóżka kontynentalne z tapicerowanymi zagłówkami zapewniają nie tylko komfortowy sen, ale również nadają sypialni ekskluzywny charakter.

Zauważa się, że nawet klienci, którzy wcześniej mieli wątpliwości, często podejmują decyzję o zakupie po zwiedzeniu apartamentu pokazowego. Aby jeszcze bardziej ułatwić im podjęcie decyzji, zespół Deer Design Business przygotował kompleksowe wyceny, harmonogramy, zestawienia materiałów, moodboardy oraz wizualizacje, dając klientom pewność, że realizacja odzwierciedla dokładnie ich oczekiwania.

Obopólne korzyści

Ścisła współpraca Deer Design Business z działem sprzedaży Condo oraz obsługi posprzedażowej Homeland Development zaowocowała wsparciem dla handlowców oraz raportowaniem już od początku grudnia 2023 roku, co przełożyło się na pozytywne wyniki sprzedażowe.

Atrakcyjność oferty potwierdzają opinie klientów, którzy często gratulują nam projektu, podkreślając, że jest bardzo przyjemny w odbiorze. Wielu inwestorów zwraca uwagę, że gdy kupowali poprzednie lokale na wynajem, oferowane wykończenie było poniżej oczekiwań. Oferta przygotowana przez Deer Design Business wielu pozytywnie zaskakuje wysokim standardem. Niektórzy, choć pierwotnie planowali na własną rękę zająć się wykończeniem zakupionych lokali, widząc, jak sprawnie przebiegają realizacje sąsiadów, którzy skorzystali z usług naszej pracowni zmienili decyzję. Do tej pory Deer Design Business zaufało już ponad pięćdziesięciu nabywców apartamentów w Forest Międzyzdroje  – mówi Jagoda Zdrojewska-Bochowicz, General Business Director.

Projekt: Klaudia Rogalska, Damian Piekut i Aleksandra Czeluścińska-Bartosiak z zespołu Deer Design Business.

Zdjęcia: Robert Chmara