Monika Olejnik znana jest z niebanalnego stylu, a swoimi stylizacjami nie raz wywoływała wiele kontrowersji. Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy wnętrze jej mieszkania jest równie stylowe, co jej modowe wybory. Dzięki temu, że gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych, udało nam się podejrzeć jak wyglądają „cztery kąty”, w których dziennikarka mieszka ze swoim partnerem.

Jak mieszka Monika Olejnik?

Monika Olejnik znana jest z perfekcjonizmu. Zawsze jest świetnie przygotowana do rozmowy ze swoimi gośćmi, o których wie prawie wszystko. Okazuje się, że dziennikarka stara się być perfekcyjna nie tylko w pracy. Jeśli zajrzycie do jej warszawskiego mieszkania, dowiecie się, że „cztery kąty” gwiazdy są również idealne. Jak zatem wygląda wnętrze mieszkania dziennikarki?

Tu pewnie wiele osób się zdziwi, ale znana z ekstrawagancji Olejnik, w swoim domu postawiła na stonowane kolory i klasyczne meble o prostej formie. Kolor do wnętrz wprowadzają jedynie zawieszone na ścianach plakaty, a także książki, których ogromną ilość mieści imponująca biblioteczka. Nie od dziś zresztą wiadomo, że dziennikarka kocha książki i stanowią one bardzo ważną część jej życia. To właśnie dzięki książkom możemy między innymi poznać wnętrza mieszkania Olejnik bowiem gwiazda od czasu do czasu za pośrednictwem mediów społecznościowych poleca niektóre pozycje swoim fanom.

Mieszkanie Moniki Olejnik mieści się w odrestaurowanej warszawskiej kamienicy — już samo to świadczy, że musi tu być niezwykle klimatycznie. Wysokie pomieszczenia, wielkie okna, parkiet na podłodze, jasne barwy i dużo drewna to nieśmiertelna klasyka, która nigdy się nie nudzi.

Jedynym pomieszczeniem, które w mieszkaniu dziennikarki zostało urządzone w nowoczesnym stylu, jest kuchnia, w której gwiazda uwielbia gotować. Jak się okazuje, Olejnik specjalizuje się w kuchni włoskiej. W pomieszczeniu widzimy białe meble, które kontrastują z ciemnymi płytkami z marmurowym motywem.

W mieszkaniu Moniki Olejnik znajduje się również niewielki balkon, który jednak dla dwóch zamieszkujących mieszkanie osób z pewnością w zupełności jest wystarczający.