Bez wątpienia odpowiednio dobrane i zainstalowane ogrzewanie podłogowe to klucz do tego, aby zadbać o komfort cieplny w domu lub mieszkaniu. Świadomi klienci coraz częściej zaczynają zwracać uwagę nie tylko na końcową cenę systemu grzewczego, ale również jakość jego wykonania oraz późniejsze koszty eksploatacji. Ogrzewanie podłogowe marki Sander to wybór na lata, dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Dlaczego?

Wysoka jakość wykonywanych instalacji 

Sander to ceniony partner w dziedzinie ogrzewania podłogowego. Instalatorzy współpracujący z marką chwalą dobry kontakt z przedstawicielem oraz wysoką jakość materiałów dostarczanych na budowy. Sander zapewnia swoim Klientom wsparcie w postaci zaplecza technicznego i projektowego pozwalającego na dobór ogrzewania do warunków energetycznych budynku, dzięki czemu instalator nie ma problemów z prawidłowym podłączeniem systemu czy zamówieniem odpowiedniej ilości materiałów.

Wysoki standard w wykonywaniu ogrzewania podłogowego oraz dbałość o detale przekłada się na zminimalizowane ryzyko ewentualnych usterek i związanych z tym dodatkowych kosztów. Każda instalacja przechodzi próbę szczelności, podczas której dokładnie sprawdzane jest, czy cały system ogrzewania podłogowego działa bez żadnych wycieków i zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni podłogi. Ta szczegółowa kontrola gwarantuje, że Klienci mogą cieszyć się nie tylko komfortem cieplnym, ale także oszczędnością energii i niskimi kosztami eksploatacji swojego ogrzewania podłogowego. Warto zwrócić uwagę na to, że Sander, na swoje systemy, oferuje aż 10-letnią gwarancję. 

Kompleksowa obsługa 

Świadomi klienci cenią sobie jakość współpracy i dbałość o ich potrzeby. Sander od lat buduje swoją pozycję renomowanego partnera w obszarze najbardziej efektywnych rozwiązań grzewczych oferując swoim klientom kompleksową obsługę – od projektu po montaż. Szybkie wyliczenie kosztów na podstawie zlokalizowanego na stronie internetowej kalkulatora, pozwala Klientowi na ocenę finansowych możliwości realizacji projektu. Docelowa instalacja ogrzewania podłogowego odbywa się po sprecyzowaniu oczekiwań i dostarczeniu pełnego projektu budynku na podstawie którego powstają konkretne wyliczenia powierzchniowe, dobór systemu ogrzewania i urządzeń towarzyszących.

Co oferuje firma Sander?

Sander to specjalista branży ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Oferuje ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie, ogrzewanie w jastrychu betonowym oraz maty grzewcze. Uzupełnieniem oferty związanej z systemami są między innymi pompy ciepła czy automatyka sterująca ogrzewaniem. 

Ogrzewanie podłogowe to znakomita alternatywa dla grzejników. Rozwiązania stosowane niegdyś jedynie w kuchniach lub łazienkach, dziś coraz częściej znajdują swoje miejsce w ramach wszystkich pomieszczeń nowobudowanych domów i mieszkań. Atutami tego podejścia są przede wszystkim łatwość w aranżacji pomieszczeń oraz brak widocznych grzejników. Wielu świadomych Klientów zwraca również uwagę na aspekt zdrowotny “podłogówki”. Ogrzewanie podłogowe zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu, co sprawia, że nie tylko nie ma miejsc chłodniejszych i cieplejszych, ale też zapobiegamy cyrkulacji powietrza zbierającej kurz i alergeny. Ogrzewanie podłogowe jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla alergików czy astmatyków. Ciepło generowane oddawane przez ogrzewanie podłogowe nie powoduje również wysuszania powietrza, co sprawia, że nie będziemy potrzebować już dodatkowych nawilżaczy czy rozwieszania mokrych ubrań. 

Zainwestuj w ogrzewanie podłogowe od Sander System! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedstawicieli marki Sander. Firma z powodzeniem realizuje projekty w obszarze klientów indywidualnych, jak i współprace z deweloperami czy generalnymi wykonawcami inwestycji. Oferta Sander to wybór świadomych klientów, którym zależy na niezawodnym i komfortowym ogrzewaniu podłogowym na lata.