Produkty łazienkowe od OMNIRES zdobywają ogromną popularność wśród entuzjastów nowoczesnych trendów wzorniczych. Zachwycające linie armatury, ceramiki, wanien, i umywalek, przyjazne technologie oraz szeroki wybór produktów w przystępnych cenach przyciągają klientów i inspirują architektów do tworzenia spektakularnych łazienek. To wszystko dostępne z portfolio jednego producenta, który zdobył liczne nagrody na całym świecie, a przy tym ma polskie korzenie.

Wnętrze łazienki osiąga harmonię dzięki odpowiedniej koncepcji wystroju, jakości zastosowanych rozwiązań, jak również dzięki połączeniu kształtów i faktur. Te elementy razem sprawiają, że przestrzeń łazienki staje się podobna do wizyty w spa. Warto zatem dokładnie wybrać materiały wykończeniowe oraz wyposażenie łazienki, z nowoczesną technologią w armaturze i ceramice, które podkreślą codzienne dobre samopoczucie.

Sanus per aquam

Chociaż nie zawsze to przyznajemy, wielu z nas korzysta z łazienki jako oazy spokoju, kiedy potrzebujemy chwili oddechu. Tutaj bierzemy gorący prysznic, relaksujemy się w gorącej kąpieli czy też chwilę w samotności z gazetą w dłoni. Te chwile samotności mają działanie regenerujące, ale coraz więcej osób pragnie stworzyć w swojej łazience atmosferę kąpielowego sanktuarium. Dążymy do odpowiedniego skomponowania wanien, pryszniców, baterii i akcesoriów. Zrozumieliśmy, że warto znaleźć czas dla siebie we własnej łazience, upewniając się, że wnętrze jest nowoczesne, funkcjonalne i stworzone przy użyciu jakościowych produktów i technologii.

Wszystko, czego potrzebujesz

Wysokiej klasy rozwiązania projektowe oferowane przez polską markę OMNIRES zmieniają sposób, w jaki doświadczamy naszej codziennej rutyny w łazience. Dzięki niezwykle szerokiemu asortymentowi, który obejmuje baterie, umywalki, wanny, zestawy prysznicowe, deszczownice, brodziki, kabiny prysznicowe, miski toaletowe i akcesoria, łazienka staje się miejscem pełnym estetyki i komfortu. Niezależnie od tego, czy budujesz nową łazienkę, remontujesz ją kompleksowo, czy też zmieniasz pojedyncze elementy wyposażenia, różnorodność i dostępność produktów od OMNIRES pozwala stworzyć współczesny salon kąpielowy .

Dzięki know-how i pasji w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń, firma OMNIRES zdobyła duże uznanie na polskim i międzynarodowym rynku. Produkty OMNIRES były wielokrotnie nagradzane w międzynarodowych i krajowych konkursach, takich jak Red Dot Design Award, Good Design, iF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have oraz Dobry Wzór. W szczególności seria OMNIRES Y zdobyła uznanie projektantów wnętrz. Ta kolekcja o ponadczasowym i dopracowanym designie, utrzymana w duchu minimalizmu, daje architektom szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępność w 9 różnych wykończeniach kolorystycznych, takich jak chrom, nikiel, grafit, miedź, miedź szczotkowana, złoto, złoto szczotkowane, czarny i czarny z złotem, pozwala na dopasowanie do indywidualnych upodobań.

Portfolio produktów producenta, którego produkty można znaleźć w wielu salonach sprzedaży w kraju, nadal zachwyca jakością, designem oraz współpracą z uznanymi projektantami wnętrz, takimi jak Pawlak & Stawarski, Paulina Shacalis czy Martin Yong. Z takimi nazwiskami i produktami, wykonanymi z profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością wobec ludzi i środowiska, łatwiej o codzienne chwile inspiracji i dobrego samopoczucia we własnej łazience. Szybko doświadczysz tego na własnej skórze, dosłownie i w przenośni.