Palm Studio to przestrzeń, która nie tylko inspiruje do odkrywania nowych aspektów własnego ciała i umysłu, ale również oferuje holistyczne podejście do zdrowia i kondycji. Znajdujące się na warszawskim Mokotowie butikowe studio treningowe kładzie nacisk na różnorodne zajęcia pilates, prowadzone m.in. przez członków Healthy Team by Anna Lewandowska. Jednak to nie tylko oferta treningowa czyni Palm Studio wyjątkowym – równie istotna jest atmosfera sprzyjająca regeneracji i samorozwojowi, a także projekt wnętrz, który zainspirowany pasjami podróżniczymi właścicieli i stylem meksykańskiego Tulum, tworzy organiczną przestrzeń.

Maksymalne poczucie komfortu, spokoju i wyciszenia

Madama, pracownia odpowiedzialna za projekt wnętrz, przenosi nas w egzotyczną podróż ku zdrowiu, zanurzoną w klimacie spokoju i elegancji. Recepcja, już od pierwszego wejrzenia, przenosi odwiedzających do zmysłowych krajobrazów rustykalnego Meksyku i egzotycznej pustyni. Starannie dobrane detale tworzą atmosferę sprzyjającą praktyce pilates, łącząc ruch i relaks. Pilates to nie tylko trening fizyczny, lecz także praca nad umysłem, co sprawia, że ważne jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej skupieniu i kontroli oddechu.

Wnętrza Palm Studio harmonizują eleganckie linie z naturalnymi teksturami, kolorami i materiałami. Obłe i faliste linie mebli, luster i sof, naśladujące formy natury, nadają wnętrzu organiczny wygląd. Ciepłe, delikatne odcienie piaskowego beżu, przechodzące w głębokie brązy, tworzą atmosferę przytulności, wspartą przez zielone akcenty kaktusów i palm. Te elementy, oprócz nawiązania do nazwy studia, pełnią funkcję organicznej ozdoby, wprowadzając do przestrzeni dynamizm i świeżość.

Lampy jak dzieła sztuki

Madama nie zapomina o detalach, proponując innowacyjne lampy, które stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Ich misternie wykonane, organiczne formy wprowadzają nowoczesną estetykę, równoważąc ekskluzywny design z funkcjonalnością. Unikalny design lamp uzupełnia 150-metrową przestrzeń, tworząc fascynujące instalacje świetlne, inspirujące zarówno podczas porannych, jak i wieczornych treningów.

Zależało mi na wykreowaniu miejsca, które będzie podążać za oczekiwaniami wyjątkowej klienteli Palm Studio. Postanowiłam stworzyć tu inspirującą przestrzeń, w której wakacyjny klimat oraz zadbanie o własny dobrostan fizyczny i psychiczny będą iść w parze. Dzięki przemyślanym elementom wystroju, Palm Studio inspiruje do odkrywania równowagi pomiędzy siłą a spokojem. Wnętrza nie tylko pomagają w zadbaniu o kondycję fizyczną, ale przede wszystkim otaczają klientów atmosferą błogiego wypoczynku – mówi Agata Frątczak z Madama.

Palm Studio oferuje kompleksową gamę nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości treningów pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. To miejsce inspiruje do odkrywania równowagi pomiędzy siłą a spokojem, tworząc atmosferę sprzyjającą nie tylko kondycji fizycznej, ale także psychicznej.

Fot. Yassen Hristov