Wyszukanie idealnych mebli, łączących funkcjonalność, komfort, trwałość i estetykę, może być czasochłonne. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań, które umożliwiają samodzielną konfigurację, przynosząc jednocześnie satysfakcję.

Dokładnie takie, jak potrzebujesz

Marka VOX proponuje system meblowy Creative, który pozwala na pełną personalizację mebli – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i stylistycznym. Z różnorodności kolorów korpusów i frontów, wyboru spośród kilkunastu rodzajów uchwytów i nóżek wynika, że każdy może stworzyć mebel dostosowany do swoich potrzeb i stylu wnętrza. Konfiguracja odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego konfiguratora online, a efekt można zobaczyć praktycznie natychmiast.

Krok 1: Zacznij od podstaw

Na początku wybieramy rodzaj mebla, jaki chcemy umieścić w naszym domu. Możemy skorzystać z gotowych propozycji lub samodzielnie stworzyć unikatowy projekt. System Creative oferuje szeroki wybór: szafy, regały, komody, kredensy, szafki RTV, stoły, biurka czy łóżka. Pozwala to na stworzenie zarówno pojedynczego mebla, jak i kompletnego zestawu do różnych pomieszczeń.

Krok 2: Dodawaj, usuwaj, zmieniaj

Optymalne szafy, regały czy komody to te, które pomagają w przechowywaniu i organizacji przestrzeni. W systemie Creative możemy samodzielnie konfigurować wnętrza mebli, decydując o rozmieszczeniu półek, szuflad czy drążków. To istotne, jeśli zależy nam na porządku i funkcjonalności. Mebel dostosowany do naszych potrzeb stanie się nie tylko praktyczny, ale także unikalny.

Krok 3: Kolory, kolory, kolory

Wybór koloru mebli ma istotne znaczenie dla atmosfery pomieszczenia. System Creative oferuje aż 10 odcieni, umożliwiając idealne dopasowanie do wystroju wnętrza. Dostępne są klasyczne biele, szarości i czernie, trzy odcienie brązu, stonowane nude, soczysty szafran, głębokie indygo i butelkowa zieleń.

Krok 4: Solidna podstawa to… podstawa

Nóżki w systemie Creative są dostępne w 12 wariantach, które można dopasować zarówno do koloru mebla, jak i rodzaju powierzchni, na której będzie on stać. Dopełnieniem są różnorodne uchwyty, z których możemy wybierać, dostosowując je do swoich upodobań.

Krok 5: dobry uchwyt

Szafki czy szuflady Creative możemy uzupełnić o jeden z 11 rodzajów uchwytów. Do wyboru mamy także opcję „push”, czyli wygodny system otwierania, dzięki któremu zachowamy gładką powierzchnię mebla.

System Creative pozwala na wyrażenie indywidualności poprzez projektowanie własnych mebli. Konfigurator online jest dostępny na stronie vox.pl. Stwórz swój wymarzony mebel już teraz!