Nie zawsze konieczne jest sięganie po młotek czy wiertarkę, aby dokładnie zamocować elementy wykończenia wnętrz. Klej hybrydowy T-REX Gold daje nam możliwość wykonywania wielu prac montażowych sprawnie i bez obaw o zakłócenie spokoju sąsiadów.

Zastosowanie gwoździ lub kołków nie jest już obowiązkowe, gdy chcemy przymocować listwy dekoracyjne, uchwyty łazienkowe, półkę na ścianie, a nawet lustro. Do tego celu idealnie nadaje się wyjątkowo silny i szybki klej T-REX Gold od firmy Soudal, który jest prosty w użyciu i przystosowany do aplikacji za pomocą pistoletu. Dzięki temu możemy wykonać prace montażowe samodzielnie, nie generując uciążliwego hałasu.

Klej T-REX Gold został opracowany na bazie polimerów hybrydowych SMX, co sprawia, że jest trwale elastyczny i niemal nierozłączny z praktycznie wszystkimi materiałami. Wyróżnia się bardzo mocnym chwytem początkowym (do 400 kg/m² w zaledwie 1 sekundzie od docisku mocowanego elementu) i jest odpowiedni zarówno do podłoży porowatych, jak i gładkich. Ponieważ nie zawiera rozpuszczalników ani silikonów, jest bezwonny i bezpieczny nawet dla delikatnych materiałów dekoracyjnych.

T-REX Gold jest doskonały do montażu różnych elementów wykończeniowych, takich jak listwy ościeżnicowe, płyty podłogowe, panele ścienna, osłony krawędzi schodów, sztukateria, lamelki oraz lustra (klej nie uszkadza warstwy srebrzenia). W razie potrzeby wypełnia też drobne nierówności w podłożu, a utwardzona spoina może być malowana różnymi rodzajami farb.

Co więcej, T-REX Gold nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest odporny na szeroki zakres temperatur i ekstremalne warunki atmosferyczne, co sprawia, że może być używany na wilgotnych podłożach. Doskonale sprawdza się przy awaryjnych naprawach rynien, obluzowanych dachówek i innych materiałów dekarskich. Dodatkowym atutem kleju montażowego T-REX Gold jest specjalnie wyprofilowana dysza, która ułatwia aplikację kleju i pozwala uzyskać pożądany kształt spoiny.