Tego jeszcze nie było! Chcielibyście zaskoczyć rodzinę lub onieśmielić swoim pomysłem znajomych? A przy tym mieć satysfakcję z funkcjonalności i komfortu użytkowania? A może po prostu cieszą Was rzadko spotykane rozwiązania lub potrzebujecie alternatywy by od czasu do czasu przenocować niezapowiedzianych gości? W takim razie jest to mebel dla Was. Ale jeśli Wasze mieszkanie ma niewielki metraż to też odpowiedź na Wasze potrzeby! Nada Waszemu wnętrzu niepowtarzalności, zaoszczędzi miejsce i zaskoczy wygodą.

Funkcjonalność i komfort, czyli dlaczego półkotapczan z sofą to dobra inwestycja?

Lokatorzy kawalerek świetnie znają problem niewielkiej przestrzeni, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Takie małe mieszkania wymagają najbardziej praktycznego wyposażenia. Możliwość takiej oszczędności miejsca dają nam półkotapczany z sofą, których szeroką ofertę znajdziesz na naszej stronie. Nocą razem z odpowiednio dobranym materacem pełnią funkcję wygodnego łóżka zapewniającego niezwykły komfort snu, a za dnia – po złożeniu – zwalniają zajmowaną przestrzeń. Tak staje przed nami estetyczna szafa z sofą stanowiąc strefę relaksu gdzie z przyjemnością poczytamy książkę, obejrzymy film lub spędzimy czas z rodziną.

Czy półkotapczan z narożnikiem może być wygodny jak zwykłe łóżko?

Gdy półkotapczan ma stanowić główne łóżko, a nie tylko dodatkowy nocleg dla niezapowiedzianych gości, możemy z czystym sumieniem zapewnić że dzięki szczebelkowemu stelażowi nie musimy się martwić o brak wygody. Z wyborem odpowiedniego materaca do półkotapczanu każdego ranka obudzisz się wypoczęty i gotowy na wyzwania kolejnego dnia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wybraniem materaca służymy fachowym doradztwem, gdyż posiadamy szeroką ich ofertą na naszej stronie MATERACE.

Półkotapczan z sofą lub półkotapczan z narożnikiem daje zdecydowanie lepszy komfort snu niż klasyczna sofa czy narożnik. Oferowane przez nas półkotapczany to jedne z najwygodniejszych na rynku! Są funkcjonalne i praktyczne, ale także w pełni bezpieczne. Warto docenić również ich designerski wygląd, gdyż to, co nas wyróżnia to szeroki wybór kolorów korpusu od bieli, grafitu po dąb artisan oraz tkanin tapicerskich o różnych właściwościach. Niezależnie od stylu i rodzaju materiału, znajdą Państwo tkaniny o różnych wzorach i kolorach. Mogą Państwo także zamówić bezpłatne próbki, aby jak najlepiej dobrać kolor przed rozpoczęciem projektu.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty na www.meblopol.com.pl