W tym sezonie Paradyż Home przenosi swoje inspiracje do polskich miast, prezentując mobilny showroom stworzony przez Annę Łoskiewicz z Łoskiewicz Studio. To luksusowe wnętrze, wyposażone w spieki wielkoformatowe TRI-D, zaprasza do odkrywania piękna i funkcjonalności materiałów, które rewolucjonizują projektowanie architektoniczne.

Paradyż Home to nie tylko salon wystawowy, ale także przestrzeń do inspirujących rozmów, kreatywnych spotkań i poznawania najnowszych trendów w wzornictwie. Codziennie oferuje różnorodne aktywności dla miłośników pięknych wnętrz, entuzjastów DIY oraz profesjonalistów z branży architektonicznej.

W mobilnym showroomie marki szczególne miejsce zajmuje przełomowa nowość – spieki wielkoformatowe TRI-D, zdolne do zastosowania jako kuchenne blaty i atrakcyjne wykończenia wnętrza. Ceramika Paradyż, korzystając z zaawansowanej technologii produkcji, prezentuje imponujące rozmiary materiałów ceramicznych. Zgodne ze światowymi trendami, nie tylko zachwycają estetyką, ale również są funkcjonalne i wszechstronne. Paradyż Home umożliwia praktyczne zrozumienie zastosowań tych materiałów.

Showroom został wyposażony w najwyższej jakości armaturę HansGrohe oraz inteligentne urządzenia do zabudowy Samsung, które łączą się z aplikacją SmartThings, wprowadzając innowacyjne rozwiązania do przestrzeni kuchennej.

„Projekt ten ma na celu pokazanie różnorodności zastosowań naszych produktów we wszystkich pomieszczeniach – zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Stworzyliśmy designerską i funkcjonalną przestrzeń do gotowania oraz spędzania czasu z bliskimi. Chcemy, aby nasi klienci czerpali inspirację z tego, że takie wnętrze jest w zasięgu ich ręki” – mówi Agata Brodzka, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż.

Pierwszym przystankiem na trasie Paradyż Home jest Warszawa, gdzie pop-up można odwiedzić do niedzieli (25.06) w Westfield Arkadia. Codziennie od godz. 10. można z bliska poznać wzornicze nowości, uczestniczyć w warsztatach ceramicznych, a w sobotę 24 czerwca od godz. 12. odkryć tajniki live-cooking.

W kolejnych tygodniach mobilny showroom Ceramiki Paradyż zawita na Open’er Festival w Gdyni (28 czerwca – 1 lipca), Gdynia Design Days (1 – 9 lipca), Plac Solny we Wrocławiu (28 sierpnia – 10 września) oraz Warsaw Home & Contract (7 – 10 listopada).